کویت برای پرداخت حقوق عمومی پول ندارد – RT Business News

وزیر دارایی این کشور به پارلمان گفت: کویت برای دریافت دستمزد کارمندان دولت پول ندارد و پس از ماه نوامبر هیچ پولی برای تأمین اعتبار نخواهد داشت.

خاورمیانه نظارت گزارش هابه نقل از مقام رسمی ، باراک الشیران.

کسری بودجه کویت اصابت $ 18.44 میلیارد دلار مالی 2019-2020 ، که در ماه مارس به پایان رسید. کسری بودجه این سال مالی در پشت سقوط قیمت نفت و همه گیر شدن ، گسترش می یابد و به طور بالقوه به 45.78 میلیارد دلار (14 میلیارد دینار) می رسد. این از کسری قبلی است طرح ریزی از 25.18 میلیارد دلار (7.7 میلیارد دینار).

خبر مرتبط  وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای مشاجره با تیتراژ - پروازهای مسافر چینی را مسدود کرده است - RT Business News

در ژانویه سال جاری ، زمانی که کویت بودجه مالی 20-20-2021 را بودجه می داد ، براساس پیش بینی های قیمت نفت 55 دلار در هر بشکه از بشکه برنت ، میزان کسری پیش بینی شده در بودجه 3.33 میلیارد دلار بود. شکاف بودجه 19 درصد بیشتر از کسری بودجه سال مالی گذشته بود زیرا کشور برای درآمد خود تقریباً کاملاً به درآمد نفت متکی بود و نتوانسته است تأثیر سقوط قیمت قبلی نفت را قبل از این مورد از بین ببرد.
همچنین در rt.com
عربستان سعودی و کویت تولید خود را در میدان عظیم نفتی آغاز کردندخبر مرتبط  روسیه در رتبه دوم اقتصادی بلومبرگ انتظار می رود در سال 2021 انتظارات را پشت سر بگذارد - RT Business News

برای جلوگیری از کمبود صندوق مورد استفاده برای تأمین کمبود فعلی و پرداخت حقوق دولت ، پارلمان کویت در حال بحث درمورد قانون جدید بدهی است که دست دولت را برای بازپرداخت حداکثر 65.4 میلیارد دلار (20 میلیارد دینار) در طی 30 سال آینده درگیر خواهد کرد. .

به گفته صندوق ثروت عالی دولت کویت ، اداره سرمایه گذاری کویت ، صندوق ذخیره عمومی ذخیره شده به میزان فقط 13.04 میلیارد دلار (چهار میلیارد دینار) در طی صد روز از زمان ابتلا به این بیماری همه گیر ، ریخته است.

خبر مرتبط  آمریکایی های بیکار به لطف مزایای Covid-19 بیشتر از زمانی که شغل داشتند ، هزینه می کنند - JPMorgan - RT Business News

بیشتر بخوانید: کویت قصد دارد سهم مهاجران از جمعیت – 70 تا 30 درصد »را کاهش دهد.

کویت یکی از شش اقتصاد خلیج فارس است که برای آسایش خود بیش از حد به درآمد نفت وابسته است. در اخیر پیش بینی از طرف تحلیلگرانی که توسط رویترز نظرسنجی شده اند ، انتظار می رود که اقتصاد خلیج فارس امسال قبل از بازگشت دوباره به سال 2021 ، قرارداد ببندند. با قضاوت آخرین افراد از کویت ، همه به زودی نمی توانند دوباره بجنگند.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com