کووید 19 اقتصاد فرانسه را به رکود عمیق کشاند و امثال آن از سال 1945 تاکنون ندیده است – خبرنامه RT Business

بانک فرانسه روز چهارشنبه اعلام کرد که اقتصاد این کشور در سه ماهه اول سال جاری حدود شش درصد کاهش یافته است ، بدترین عملکرد آن از پایان جنگ جهانی دوم است.

براساس آمارهای رسمی ، در حالی که همه گیر کرونور ویروس فعالیت تجاری را کاهش داد ، طبق آمارهای رسمی ، در سه ماه گذشته سال 2019 با افت 0.1 درصدی روبرو شد. این کشور با دو چهارم رشد متوالی منفی ، اکنون از نظر فنی در رکود است.

خبر مرتبط  بدهی جهانی "سیاه چاله" به زودی بالغ بر 100 دلار خواهد شد و "ما قصد داریم در آن جذب شویم" - Max Keizer - RT Business News

به گفته این تنظیم کننده فرانسوی ، فعالیت اقتصادی در دو هفته آخر مارس 32 درصد کاهش یافته است. این فهرست ساخت و ساز ، حمل و نقل ، رستوران ها و اقامتگاه ها را در بین بخش های تحت تأثیر اقتصاد مشاهده کرده است.
همچنین در rt.com
وزارت دارایی – فرانسه پس از جنگ جهانی دوم با بدترین رکود اقتصادی روبرو استوی گفت: “باید به سه ماهه دوم سال 1968 برگردید [political upheaval]، برای پیدا کردن یک سقوط مشابه در فعالیت ، “ این اظهار داشت ، حتی در آن سال رکود 5.3 درصد بود. این بانک انتظار دارد که اقتصاد برای هر دو هفته 1.5 درصد کاهش یابد و کشور به دلیل ویروس قفل شود.

خبر مرتبط  سرعت ریلی چین با دو برابر کردن طول شبکه در مدت 15 سال و معرفی قطارهای ماگلو 600 کیلومتر در ساعت - به آینده هیجان انگیز - RT Business News

بسته شدن قفل فعلی از 17 مارس آغاز شده است و تا دو هفته 15 آوریل نیز دو هفته تمدید شده است. مقامات گفته اند که اگر ویروس هیچ نشانه ای از حداقل سطح خاموش بودن نداشته باشد ، می توان آن را بیشتر تمدید کرد. فرانسه اکنون چهارمین کشور در جهان با ضرب و شتم کووید 19 است که تعداد کشته شدگان این بیماری از 10،000 فراتر رفته است ، در حالی که بیش از 110،000 نفر آلوده شده اند.

خبر مرتبط  به نظر می رسد تقاضا برای دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی در حال کاهش است - Deutsche Bank - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید