کمترین عامل اصلی روسیه پس از زمین خوردن کرونوی ویروس در آسمان است – RT Business News

شرکت هواپیمایی ارزان قیمت پوبدا ، یک شرکت تابعه بزرگترین شرکت هواپیمایی Aeroflot روسیه ، پروازهای خود را پس از یک وقفه دو ماه از سر می گیرد زیرا روسیه به آرامی محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش تاج را کاهش می دهد.

این شرکت پیشتر گفته بود که از 1 ژوئن حمل و نقل مسافر را آغاز می کند ، اما طبق اطلاعات پرواز از فرودگاه ونووکو مسکو ، که ناوگان حامل مستقر است ، سه پرواز برای پرواز در روز یکشنبه تعیین شده است. آنها برای شهرهای جنوبی ماخاچکالا ، ولگوگراد و سن پترزبورگ محدود شده اند.

خبر مرتبط  Huawei برای ساخت بزرگراه های فوق پیشرفته و پیشرفته روسیه - مشارکت RT News News
همچنین در rt.com
“سونامی از دست دادن شغل”: خطوط هوایی در حال شکوفایی هستند و هزاران کارمند را شلیک می کند زیرا همه گیر سفرهای جهانی را خراب می کنداز روز دوشنبه ، پوبدا مقصد های دیگر را باز می کند ، با بیش از ده ها پرواز به شهرهای مختلف روسیه برنامه ریزی شده است. با این حال ، پروازهای بین المللی هنوز از سر گرفته نمی شوند. این شرکت از اواسط ماه مه شروع به فروش بلیط کرد و نوید تخفیف های بزرگ را داد.

خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است با نزدیک شدن پروژه گاز به مرحله نهایی تحریم های جدید علیه Nord Stream 2 روسیه وارد کند - RT Business News

این شرکت حامل کم هزینه مجبور شد عملیات را در تاریخ 1 آوریل متوقف کند زیرا دولت روسیه محدودیت های مربوط به کوروی ویروس را اعمال کرده و بر بخش سفر و حمل و نقل هوایی تأثیر می گذارد. روسیه پروازهای خارج از کشور را در پایان ماه مارس ممنوع اعلام کرد ، به استثنای کسانی که شهروندان خود را بازگرداندند.
همچنین در rt.com
صنعت هوانوردی روسیه برای نجات از زندگی در طول محدودیت های پرواز مربوط به همه گیر ، نجات دولت را به دست می آوردخبر مرتبط  ایران علی رغم تحریم ها صادرات نفت را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد - RT Business News

از آنجا که جریان مسافر بیش از 90 درصد کاهش یافته است ، و مالیات شرکت های هواپیمایی را نیز فلج می کند ، دولت روسیه متعهد شده است که از آنها پشتیبانی کند. برای این منظور اخیراً 23.4 میلیارد روبل (316 میلیون دلار) اختصاص داده است. سه شرکت تابعه Aeroflot در حال حاضر کمک های مالی دریافت کرده اند ، در حالی که در حال حاضر درخواست از سایر شرکت های حمل و نقل در دست بررسی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید