کلیسای انگلیس تمام سهام اکسون موبیل را تخلیه می کند – اخبار تجاری RT

هیئت بازنشستگی کلیسای انگلیس این هفته کلیه سهام خود را در ExxonMobil واگذار کرد ، زیرا بزرگترین ایالات متحده در تعیین اهداف کاهش انتشار حوزه 3 موفق نشده است.

هیئت بازنشستگی کلیسای انگلیس ، که بیش از 3.62 میلیارد دلار (2.8 میلیارد پوند) دارایی را مدیریت می کند ، یکی از سهامداران اکسون بوده است که به طور مداوم از غول نفتی می خواهد تا میزان انتشار گازهای گلخانه ای را گزارش کند و راهی برای کاهش انتشار از عملیات خود و محصولاتی که به مشتریان می فروشد.

“اکسون نتوانست معیارهای شاخصی را که آخرین ارزیابی توسط طرح انتقال مسیر (TPI) را در بر می گیرد ، برآورده کند ، و در نتیجه هیئت مدیره از اکسون سرمایه گذاری نمی شود” سخنگوی هیئت مدیره به بلومبرگ گفت.

خبر مرتبط  اقتصاددان هشدار می دهد دلار در سال 2021 سقوط خواهد کرد ، ایالات متحده باید برای رکود اقتصادی دو برابر آماده شود - RT Business News

در حالی که شرکتهای بزرگ نفتی اروپایی شروع به گزارش انتشارات به اصطلاح Scope 3 کرده و متعهد شده اند که آنها را در دهه های بعدی کاهش دهند ، اکسون چنین کاری نکرده است ، نقد کشیدن از سرمایه گذاران خود ، از جمله کمیسرهای کلیسا در انگلیس و BlackRock.

به عنوان مثال ، BlackRock ، پس از آنکه بزرگترین مدیر دارایی جهان در اوایل سال جاری گفت ، آن برای اقدامات آب و هوا و شفافیت بیشتری در Exxon و Chevron تلاش کرد. پایداری را قرار می دهد در مرکز رویکرد سرمایه گذاری خود قرار دارد.

خبر مرتبط  قیمت ارزهای رمزنگاری شده استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، 1400٪ افزایش چشمگیر دارد - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
کلیسای انگلیس سرمایه گذاری عظیمی در گوگل نشان می دهد“همانطور که ما در آخرین مکالمات خود با شرکت Exxon Mobil Corporation (اکسون) بحث کردیم ، ما همچنان شاهد شکافی در افشای این شرکت و اقدام در مورد چندین م ofلفه مدیریت ریسک آب و هوایی هستیم.” صخره سیاه گفت در منطق خود برای رأی دادن برخلاف توصیه های هیئت مدیره اکسون در جلسه سهامداران خود در سال جاری.

خبر مرتبط  چه چیزی می تواند بازار نفت را پس از معامله اوپک + تهدید کند - RT Business News

پس از جلسه اکسون ، ادوارد میسون ، رئیس سرمایه گذاری مسئولانه کمیسرهای کلیسا در انگلیس ، گفت:

“اکسون باید به همتایان خود بپیوندد و یک استراتژی برای انتقال به انتشار خالص صفر تعیین کند. سرمایه گذاران هیئت مدیره ای را که توانایی هدایت مسیری منطبق با اهداف توافقنامه پاریس را نداشته باشد ، تحمل نخواهند کرد. “

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com