کلید اصلی اوپک + از BP خواست تا تولید خود را در بزرگترین میدان نفتی خود قطع کند تا در نهایت توافق نامه های نفتی را رعایت کند – گزارش – RT Business News

عراق ، که با کاهش موافقت خود با سایر صادرکنندگان مهم نفتی ، موسوم به اوپک + ، توافق کرده است ، گزارش داده است که از BP خواسته است تولید خود را در انبار نفت فوق العاده خود کاهش دهد تا دوباره سطح هدف را از دست ندهد.

به گفته بلومبرگ ، از غول بین المللی نفت خواسته شده است تا حداقل 10 درصد تولید در میدان نفتی Rumaila را کاهش دهد.

Rumaila سومین میدان تولید در جهان است و اکنون تقریباً یک سوم از نفت عراق را تحویل می دهد – حدود 1.5 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز). به غیر از BP ، این میدان عظیم توسط شرکت ملی عراقی ، شرکت نفت بصره (BOC) و همچنین یک بازیکن خارجی دیگر ، پتروچینا نیز توسعه یافته است.

13 عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و 10 صادرکننده نفت متفق به رهبری روسیه ، که با هم معروف به گروه اوپک + هستند ، هفته گذشته تصمیم گرفتند که تا پایان ماه ژوئیه کاهش تاریخی تولید را تا پایان ماه ژوئیه در محل خود نگه داریم تا بیشتر قیمت ها را اعلام کنند. . براساس توافق اولیه ، که در ماه آوریل به امضا رسید ، قرار بود تولید جهانی در ماه های مه و ژوئن حدود 10 میلیون بشکه در روز پایین تر باشد ، قبل از اینکه محدوده ها با حدود دو میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

خبر مرتبط  حفاری های نفتی ایالات متحده در نقاط مهم شیلنگ در حال توقف است - RT Business News

به رغم کاهش کاهش قیمت نفت خام ، آنها به دلیل تاثیر مخرب پانورمیک کروناویوس بر تقاضای جهانی و عدم پایبندی برخی از اعضا به شرایط این توافق ، کافی برای توازن بازار انرژی کافی نبودند.

همراه با برخی از کشورهای دیگر ، عراق ، دومین تولید کننده بزرگ اوپک ، از سهمیه خود در حدود 600000 بشکه در روز فراتر رفت. اکنون باید علاوه بر محدودیت های منظم ، تولید بیش از حد را نیز جبران کند. تهران با وجود چالش هایی که این کشور با آن روبرو است ، تعهد کامل به معامله جدید اوپك + قول داده است ، اما برخی تحلیلگران هنوز می ترسند كه این وعده به دلیل اوضاع اقتصادی كشور واقع بینانه نباشد.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده به 14.7 درصد افزایش می یابد و 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل از دست داده اند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید