کشورهای BRICS + برای جلوگیری از ملوانان دلار و مست در مطبوعات ، سیستم های مالی خود را دارند – George Galloway – RT Business News

جورج گالووی ، نماینده سابق انگلیس در مصاحبه ای با ماکس کیزر ، گفت که سیستم مالی جهانی کنونی ممکن است با “تجزیه” روبرو شود زیرا پولهای ناخالصی توسط سیاست های تخفیف کمی بانک های مرکزی بی اعتبار شده است.

میزبان RT’s Keizer Report با سیاستمدار بریتانیایی که قرار است در انتخابات میان دوره ای احتمالی برای Rutherglen و Hamilton West کاندیدا شود ، به گفتگو پرداخت و در مورد اهداف سیاسی خود و توسعه سریع ارزهای رمزپایه بحث و گفتگو کرد. گالووی معتقد است که دیر یا زود ، نه تنها آن کشورها “شکار” توسط ایالات متحده ، مانند ونزوئلا و ایران ، بلکه سایر قدرتهای جهانی نیز علاقه بیشتری به بیت کوین خواهند داشت.

خبر مرتبط  سهام علی بابا پس از آغاز تحقیقات ضد انحصاری چین در خرده فروش آنلاین - RT Business News سقوط می کند

“بیت کوین به سختی می تواند صدا باشد. این صحیح ترین سیاست های سالم پول است “ گالووی گفت ، با تأکید بر اینکه این امر به ویژه در دورانی که صرافی ها و بانک های مرکزی در آن هستند ، صادق است “چاپ پول مانند ملوانان مست”.

https://www.youtube.com/watch؟v=ljPKQpCU0c8

وی گفت ، این نوع سیاست ها که در آن دولت ها حتی نمی توانند حساب کنند چه مقدار پول چاپ کرده اند ، هرگز به چیز خوبی منجر نمی شوند.

خبر مرتبط  روسیه علیرغم بحران Covid ، ذخایر جهانی غلات را بالا نگه می دارد - RT Business News

“قرار است تصحیح شود. خواه یک برتون وودز جدید یا نوعی تجزیه سیستم مالی جهان ، با چین و روسیه و ایران ، شاید هند ، برزیل شاید – کشورهای BRICS به علاوه ، دارای سیستم های مالی خاص خود برای جلوگیری از دلار ، از پوند جلوگیری می کنند و اجتناب می کنند ملوانان مست در مطبوعات ، “ گالووی به ماکس کیزر گفت.

خبر مرتبط  پیتر شیف ، اشکال طلا ، می گوید: بیت کوین با 50 دلار دلار بزرگترین حباب از همه آنها است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید