کشورهای BRICS برای تقویت مشاغل کوچک و متوسط ​​- بر فن آوری های دیجیتال شرط می بندند – RT Business News

وزارت توسعه اقتصادی روسیه یک میزگرد آنلاین درباره حمایت و توسعه شرکتهای کوچک و متوسط ​​(SMEs) در اتحاد تجاری پنج عضو BRICS برگزار کرده است.

این کنفرانس ویدئویی با حضور مقامات دولتی و نمایندگان ساختارهای دولتی و تجاری برگزار شد.

آنها تبادل تجارب و بهترین روشها در مورد استفاده از فناوریهای دیجیتال برای توسعه و پشتیبانی از بنگاههای اقتصادی متوسط. شرکت کنندگان همچنین اقدامات اصلی برای اطمینان از دیجیتالی شدن موفقیت آمیز این بخش از اقتصاد و همچنین ابزار تنظیم مقررات را بررسی کردند.

خبر مرتبط  بهانه ماهی؟ دانمارک می تواند از COD SPAWNING برای تأخیر در ساخت خط لوله گاز روسیه به اروپا استفاده کند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه و هند برای پروژه های سرمایه گذاری مشترک در آسیا و آفریقا به مصاف هم می روند“تعامل كشورهاي BRICS در حمايت و توسعه از SMEs فرصت بسيار مناسبي براي دستيابي به پتانسيل رو به رشد اقتصاد كشورهاي BRICS است.” معاون وزیر امور خارجه وزارت سیاست سرمایه گذاری و توسعه کارآفرینی ، کریل سرگاشوف گفت.

بی تردید ، فناوری های دیجیتال چشم انداز مشاغل را بهبود می بخشند و منبعی برای مشاغل جدید ، افزایش تلاش های نوآوری ، روابط بین المللی قوی تر و پشتیبانی از پتانسیل صادراتی شرکتهای کوچک و متوسط ​​هستند. کشورهای ما به وضوح می توانند اهمیت اساسی انتقال SME ها به اقتصاد دیجیتال را ببینند. “ او اضافه کرد.

خبر مرتبط  عربستان سعودی بازار خود را برای صادرات بیشتر روسیه باز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
BRICS مشغول انقلاب دیجیتال استروسیه پیشنهاد کرد سطح دیجیتالی سازه های دولت کشورهای BRICS را تجزیه و تحلیل کند. چنین اطلاعاتی می تواند مبنایی برای اقدامات بعدی برای ایجاد یک پلت فرم دیجیتال “یک مرحله ای” برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​باشد. این بستر می تواند در هنگام تعامل با خدمات مالیاتی و اداری ، مدارک را بسیار ساده کند ، و همچنین فعالیت های تجاری را تقویت می کند.

خبر مرتبط  مبارزه با لوفت هانزا برای کاهش بیشتر مشاغل بیش از 22000 کاهش قبلی که اعلام شده بود - RT Business News

BRIC در سال 2006 توسط برزیل ، روسیه ، هند و چین تأسیس شد ، پیش از آنكه آفریقای جنوبی در سال 2010 به این بلوك بپیوندد و “S” را به كلمات اختصاری اضافه كند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید