کشورهای آسیای جنوبی با گذشت 40 سال از سقوط اقتصاد کروناویو با بدترین رکود اقتصادی مواجه خواهند شد – بانک جهانی – اخبار بازرگانی RT

بانک جهانی در آخرین گزارش خود هشدار داده است که همه گیر Covid-19 اقتصادهای یکبار شلوغ آسیای جنوبی را به پایین ترین سطح مشاهده شده در دهه ها کند کند.

بانک جهانی در گزارش تمرکز اقتصادی آسیای جنوبی که پیش بینی دامنه ای را ارائه می داد ، به جای یک پیش بینی نقطه ای ، اظهار داشت: گسترش سریع ویروس و پیامدهای آن برای اقتصاد جهانی به حدی بی سابقه است که تهیه یک پیش بینی دقیق دشوار است. اولین بار.

پیش بینی می شود که این کندی در هر هشت کشور منطقه مشاهده شود ، پیش بینی می شود رشد امسال بین 1.8 تا 2.8 درصد باشد ، که افت چشمگیر نسبت به پیش بینی شده قبلی 6.3 درصد داشته است. حتی سطح بالای پیش بینی دامنه می تواند بیش از سه درصد پایین تر از رشد متوسط ​​از سال 1980 باشد.

خبر مرتبط  سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کنند - RT Business News
همچنین در rt.com
چه اتفاقی می افتد اگر اقتصاد قفل شدن تاج تا ماه مه برداشته نشود ، اقتصاد هند چه خواهد بود؟آسیای جنوبی خود را در طوفان کامل از اثرات منفی قرار می دهد. گردشگری خشک شده است ، زنجیره های تأمین مختل شده است ، تقاضا برای پوشاک متلاشی شده است و احساسات مصرف كننده و سرمایه گذار رو به وخامت گذاشته است. “ گزارش می گوید

بعد از آنچه بانکی تماس می گیرد “ناامید کننده” نرخ رشد در سالهای گذشته ، در سال مالی آغاز شده از اول آوریل ، پیش بینی می شود که رشد تولید ناخالص داخلی کشور بین 1.5 تا 2.8 درصد باشد. در حالی که پیش بینی پیش بینی می شود هند با خفیفترین تأثیر بحران کوروی ویروس روبرو شود ، اما هنوز تأثیر منفی برای غلبه بر علائم بازگشت دوباره که در پایان سال 2019 مشاهده شد ، قرار دارد.

خبر مرتبط  بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد ... در حالی که ثروتمندتر می شوند - RT Business News

پیش بینی می شود سایر کشورهای آسیای جنوبی مانند نپال ، بوتان و بنگلادش نیز دچار افت شدید رشد اقتصادی شوند. پیش بینی می شود مالدیو به سخت ترین ضربه برسد که احتمالاً اقتصاد آن تا 13 درصد در سال جاری بسته شده است. پاکستان ، افغانستان و همچنین سریلانکا نیز به دلیل بیماری همه گیر ممکن است در رکود قرار گیرند. با این حال ، در بدترین حالت ، کل منطقه کاهش تولید ناخالص داخلی را تجربه می کند.
همچنین در rt.com
“بدترین بیماری همه گیر قرن” بیش از 4 TRILLION دلار از اقتصاد جهانی را از بین خواهد برد – بانک توسعه آسیاخبر مرتبط  آیا تسلا می تواند ارزش 400 میلیارد دلاری خود را بدست آورد؟ - اخبار RT کسب و کار

این بحران احتمالاً نابرابری را در جنوب آسیا تقویت می کند ، در حالی که بسیاری از فقیرترین کشور با خطر بیشتری از عدم امنیت غذایی روبرو هستند. در حالی که تاکنون هیچ نشانه ای از کمبود مواد غذایی گسترده وجود ندارد ، این بانک هشدار می دهد که قفل های طولانی مدت می توانند اوضاع را بدتر کنند.

“پس از مقابله با تهدید فوری Covid-19 ، کشورهای آسیای جنوبی باید بدهی حاکمیت خود را از طریق احتیاط مالی و ابتکارات تسویه بدهی پایدار نگه دارند.” گفت: هانس تیممر ، اقتصاددان ارشد بانک جهانی برای منطقه آسیای جنوبی.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید