کشف گسترده نفت و گاز دریای قطب شمال در روسیه می تواند ذخایر انرژی خلیج مکزیک و خاورمیانه را کوتوله کند – RT Business News

غول انرژی روسی روسنفت از کشف یک ذخیره “منحصر به فرد” گاز در دریای کارا خبر داد که حاوی 514 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی است.

این شرکت می گوید این کشف می تواند یک خوشه جدید برای تولید نفت و گاز در منطقه ایجاد کند.

این میدان که به نام مارشال شوروی کنستانتین روکوسوفسکی نامگذاری شده است ، سومین کشف روزنفت در قطب شمال است. این بخشی از فعالیت های حفاری این شرکت برای توسعه پتانسیل نفت و گاز منطقه است.

خبر مرتبط  داده های چینی نشان می دهد که پکن واردات نفت ایران را ادامه می دهد - RT Business News

این پروژه توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در سال 2014 آغاز شد. این منجر به کشف یکی از بزرگترین میدان های نفت و گاز جهان ، میدان پوبدا شد. کل ذخایر قابل بازیافت آن حدود 130 میلیون تن نفت و 422 میلیارد متر مکعب گاز است.
همچنین در rt.com
روسیه در حال کار بر روی پروژه نفتی عظیم برای تقویت موقعیت کشور در قطب شمال استخبر مرتبط  وال استریت با تهدید ایالات متحده چین با تعرفه روبرو شد - RT Business News

دومین میدان کشف شده ، با تخمین 800 میلیارد متر مکعب رسوب گاز ، به نام مارشال گئورگی ژوکوف نامگذاری شد.

به طور کلی ، بیش از 30 “ساختارهای آینده نگر” به گزارش روسنفت ، در سه منطقه دریای کارا شناسایی شدند.

گفته شد نتایج حفاری ثابت می کند “کشف یک استان جدید نفتی دریایی کارا ،” اضافه کردن که “از نظر منابع ، می تواند از استانهای نفتی و گازی مانند خلیج مکزیک ، قفسه برزیل ، قفسه قطب شمال آلاسکا و کانادا و استانهای مهم خاورمیانه پیشی بگیرد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  چین معافیت های تعرفه ای محصولات شیمیایی و نفتی ایالات متحده را تمدید می کند - RT Business News