کشف سپرده های جدید نفت و گاز ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای پاکستان باشد – RT Business News

گروه بزرگ انرژی MOL پاکستان از کشف مخزن جدید نفت و گاز در منطقه کوهات در خیبر پختونخوا خبر داد. این کشف می تواند اعتماد شدید ملت به واردات انرژی را کاهش دهد.

“من خوشحالم که اعلام می کنم که کشف دیگری در پاکستان انجام داده ایم.” گفت Berislav Gaso ، اکتشاف و تولید EVP گروه MOL. این کشف جدید نقش مهمی را در معرض خطر قرار می دهد كه در مخزن های عمیق تر در تال بلوك قرار دارد [an oil and gas field located in Pakistan’s Kohat District]منجر به فرصتهای جدید صعودی می شود. کشف TheMamikhelSouth-1 همچنین به بهبود امنیت انرژی کشور از منابع بومی کمک خواهد کرد. “ او اضافه کرد.

خبر مرتبط  بخش مصرف کننده چین با وجود داده های ناامیدکننده خرده فروشی - از نظر منطقی خوب است - JP Morgan - اخبار تجاری RT

MOL به مدت 21 سال با موفقیت در پاکستان فعالیت می کند و 13 کشف نفت ، گاز و میعانات را در آنجا انجام داده است.
همچنین در rt.com
پاکستان به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 در 68 سال اول رکود اقتصادی را متحمل شده استتست خوب 3،240 بشکه میعانات در روز ، 16.12 میلی متر میلی متر در روز را نشان داده است [million standard cubic feet] بنزین در روز و 48 بشکه در روز ، “گفت پاکستان Oilfields محدود ، که دارای 25 درصد علاقه در تجارت قبل از تجارت در تال بلوک است.

خبر مرتبط  تولید طلا در روسیه تنها در یک ماه از رشد 10 درصدی در سال برخوردار است - RT Business News

آمارها نشان می دهد که پاکستان در ماه مارس سال 2020 85،000 بشکه نفت در روز تولید می کند. به همین ترتیب ، کمتر از چهار میلیارد فوت مکعب گاز در روز (bcfd) در برابر هفت bcfd مورد نیاز تولید می کند. این کشور تا حدودی از طریق واردات تقاضای محلی را برآورده می کند و با انجام بارگیری برای صنایع ، نیاز کل را مدیریت می کند.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار می گوید به جای چاپ دلار به تولید بیشتری نیاز دارد ، به گزارش Keizer - RT Business News

بیشتر بخوانید: فرماندار بانک مرکزی پاکستان گفت که عقب ماندگی های Covid-19 “لوکس ثروتمندان” است

براساس دفتر آمار پاکستان ، واردات انرژی کشور در حدود 9/8 میلیارد دلار بود که حدود یک چهارم از کل واردات 40.86 میلیارد دلار در 11 ماه اول (ژوئیه-مه) سال مالی قبل (FY20) را تشکیل می داد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید