کشتی شناور روسی برای تکمیل خط لوله Nord Stream 2 وارد آبهای دانمارک می شود – RT Business News

اندك اندك پس از آنكه كپنهاگ لیست كشتی های مجاز به مشاركت در ساخت خط لوله گازی Nord Stream 2 را صادر كرد ، فورتونا با پرچم روسیه با استفاده از بندر موكران آلمان و وارد آبهای دانمارك شد.

داده های وب سایت های ردیابی کشتی نشان می دهد که Fortuna روز چهارشنبه در آبهای دانمارک در دریای بالتیک قایقرانی می کرد. طبق گفته Myshiptracking ، این کشتی از مکران قایقرانی می کند که لوله های Nord Stream 2 در آن ذخیره شده است و قرار است در ماه اکتبر به بندر بازگردد.
همچنین در rt.com
بهانه ماهی؟ دانمارک می تواند از COD SPAWNING برای تأخیر در ساخت خط لوله گاز روسیه به اروپا استفاده کندخبر مرتبط  تحلیلگران روسی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در سال جاری بیش از 20 درصد افزایش یابد - RT Business News

Fortuna یکی از معدود کشتی هایی است که می تواند به تکمیل پروژه چند میلیارد دلاری برای تحویل گاز روسیه به مصرف کنندگان اروپایی کمک کند. مشارکت آن پس از اینکه آژانس انرژی دانمارک (DEA) استفاده از کشتی هایی با موقعیت لنگر را روشن کرد ، که طبق قوانین قبلی از کار ممنوع شده بودند ، مشارکت آن ممکن شد. با این حال ، لوله کشی قبل از 3 آگوست نمی تواند از سر گرفته شود ، زیرا ارگان های محیط زیست محلی هنوز می توانند حکم تنظیم کننده را تجدید نظر کنند.

قبل از تصویب اخیر ، فقط یک کشتی روسی تمام موارد مورد نیاز فنی را برای اتمام آخرین بخش از خط لوله Nord Stream 2 تکمیل می کند: Akademik Cherskiy ، که سفر طولانی را از خاور دور روسیه انجام داده و در مکران نیز مجهز است.

خبر مرتبط  اسپانیا با جستجوی روشی جدید برای مالیات بخشیدن به برنامه های پیام کوتاه - به غول های فناوری مانند فیس بوک و گوگل پیام می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
تحریم های ایالات متحده در مورد خط لوله گاز روسیه غیرقانونی و “حمله به حاکمیت اروپا” – عضو بوندستاگ به RTروسیه پس از آنکه شرکت لوله کشی سوئیس و هلندی Allseas کشتی های خود را به دلیل تهدید تحریم های ایالات متحده از کشور خارج کرد ، باید به دنبال راه هایی برای به پایان رساندن پروژه عظیم انرژی به تنهایی بود. در حالی که آخرین تلاش واشنگتن برای جلوگیری از اتمام نورد استریم 2 ناکام بود ، دولت ترامپ اکنون در حال بررسی راه های جدید برای متوقف کردن این پروژه و اعمال تحریم های جدید برای شرکت های مرتبط با آن است.

خبر مرتبط  تقاضای طلا 80٪ به عنوان سوخت همه گیر برای امنیت ایمنی سرمایه گذاری می کند - RT Business News

آلمان بارها و بارها تلاشهای آمریكا برای خنثی كردن این پروژه را محكوم كرده است. برلین گفت “با ابراز تاسف” آمریكا قصد دارد تحریم های مربوط به خط لوله زیر آب را گسترش دهد و گفت كه این اقدام انجام می شود “دخالت جدی در امنیت انرژی اروپا و حاکمیت اتحادیه اروپا است.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید