کشاورزان آلمانی خوک 1.5 میلیارد یورو از دست می دهند زیرا این صنعت دو برابر از بیماری Covid-19 و بیماری خوک وارد می کند – RT Business News

کشاورزان خوک در آلمان نسبت به کمبود کمک دولت هشدار می دهند و می گویند که “وجود” این صنعت به آن بستگی دارد ، پس از بحران ویروس کرونا و موارد تب خوکی باعث کاهش فروش گوشت خوک شد.

براساس آمارهای انجمن ملی پرورش دهندگان خوک (ISN) ، براساس قیمت های بازار ، اقدامات محدود برای شیوع ویروس کرونا برای صنعت حدود 1.3 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) هزینه در بر داشته است. این گروه گفت که کشاورزان آلمانی از ماه مارس تاکنون حدود 60 یورو (71 دلار) به ازای هر حیوان از دست داده اند.

علاوه بر این ، بیماری تب خوکی آفریقایی فشار بیشتری را بر کشاورزان ایجاد کرد و باعث درآمد بیشتر آنها شد. ISN گفت: این خسارات در مجموع 1.5 میلیارد یورو (1.8 میلیارد دلار) بوده است.

خبر مرتبط  اولین تاکسی های خود رانندگی که در خیابان های مسکو در سال 2024 به خیابانها رفتند - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت گوشت خوک چین برای اولین بار در بیش از یک سال گذشته به دلیل کمبود کاهش می یابدتورستن استاكك ، مدير عامل ISN ، تاكيد كرد كه اين صنعت نياز به اقدامات حمايتي مشابه اقدامات مربوط به مشاغل رستوران دارد. وی تأکید کرد: در حالی که قیمت ها هنوز در پایین ترین سطح چند ماهه هستند ، بعید است کشاورزان بدون کمک دولت از پس بحران برآیند.

خبر مرتبط  دولت ایالات متحده می خواهد ملک چند میلیون دلاری هنگ کنگ را بفروشد زیرا وضعیت ویژه شهر را باطل می کند - RT Business News

“اگر سیاستمداران اکنون اقدام نکنند … بسیاری از مشاغل خانوادگی مجبور به ترك پرورش خوك خود خواهند بود” Staack در بیانیه ای گفت. وی افزود این امر ممکن است باشد “عواقب گسترده” برای کل مناطق کشور و می تواند منابع داخلی گوشت خوک را تهدید کند.
همچنین در rt.com
مالیات گوشت برای نجات کره زمین؟ متخصصان بهداشت انگلیس خواستار اخذ عوارض جدید برای مواد غذایی با تأثیرات شدید زیست محیطی هستندبخش کشاورزی آلمان بسیار آسیب دیده است زیرا محدودیت های ویروس کرونا نه تنها تعداد سفارشات از رستوران ها را کاهش می دهد ، بلکه کشتارگاه ها را مجبور به کار با ظرفیت کمتری می کند. این امر منجر به جمع شدن خوک در مزارع آلمان شد ، زیرا انتظار می رود این مازاد در پایان سال بیش از یک میلیون نفر باشد.

خبر مرتبط  شاخص کالاهای تجارت جهانی WTO "چشمک می زند قرمز" است زیرا Covid-19 در زنجیره های عرضه جهانی متضرر می شود - RT Business News

ممنوعیت واردات آلمان توسط چین ضربه دیگری به بخش کشاورزی تبدیل شده است. محدودیت هایی که از طرف بزرگترین مصرف کننده گوشت خوک در جهان در ماه سپتامبر اعمال شد ، اندکی پس از تأیید بیماری تب خوکی آفریقایی در یک گراز وحشی در آلمان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید