کسری تجارت ایالات متحده با کاهش صادرات نفت در ماه مه رشد می کند – RT Business News

کسری تجاری ایالات متحده در کالاها در ماه مه به طور غیر منتظره ای افزایش یافت و به دلیل آنچه که تحلیلگران شاهد کاهش صادرات بودند و بیشتر ناشی از نفت است ، پیش بینی می شود کسری باریک تر شود.

وزارت بازرگانی ایالات متحده در ارزیابی پیشین خود در روز پنجشنبه اعلام کرد: کسری تجارت بین المللی ایالات متحده در ماه مه 74.3 میلیارد دلار بوده که از 3.7 میلیارد دلار در ماه آوریل 3.6 میلیارد دلار بوده است.

تحلیلگران انتظار داشتند که کسری بودجه در ماه مه از ماه آوریل کاهش یابد. اقتصاددانان با نظرسنجی از MarketWatch کسری معادل 66.5 میلیارد دلار پیش بینی کرده اند ، در حالی که پیش بینی متوسط ​​این اجماع برای کسری 68.3 میلیارد دلار بوده است. ShareCast.

خبر مرتبط  میلیاردر جیمی دیمون می گوید مالیات بر ثروت تقریباً غیرممکن است - اخبار تجاری RT

براساس اطلاعات پیشین وزارت بازرگانی ، کل صادرات کالاهای ایالات متحده در ماه مه معادل 90.1 میلیارد دلار بوده که نسبت به ماه آوریل 5.5 میلیارد دلار کاهش داشته است ، در حالی که واردات کالا برای ماه مه 164.4 میلیارد دلار بوده که 1.9 میلیارد دلار از واردات در سال گذشته است. ماه قبل
همچنین در rt.com
رسوبات آمریكا برای بهبودی از سقوط قیمت نفت می تواند سالها طول بكشدصادرات منابع صنعتی ، که شامل نفت خام و فرآورده های نفتی است ، در ماه مه 11.8 درصد در ماه مه به 29.9 میلیارد دلار کاهش یافت.

خبر مرتبط  تحلیلگر بازار به Boom Bust گفت: آمریكا با انفجار بدهی ملی بیشتر شبیه یونان می شود - RT Business News

“ما باید منتظر گزارش کامل باشیم ، تا ببینیم که آیا شماره های نفت تمام تغییر را دارند یا خیر. منابع ، صادرات و واردات سابق صنعتی به ترتیب 2.5٪ و 3.1٪ کاهش یافته است ، بنابراین کسری اندکی کاهش یافته است. “ ایان شپردسون در اقتصاد کلان Pantheon به ShareCast گفت.

براساس اطلاعات وزارت بازرگانی ، صادرات نفت خام ایالات متحده در ماه آوریل – هنگامی که قیمت نفت به کمترین میزان خود در سالها رسید – از 5.185 میلیارد دلار در ماه مارس به 3.205 میلیارد دلار رسید.

خبر مرتبط  تسلا پس از "ایمن ترین اتومبیل ساخته شده تا کنون" شکسته است و مغز استاد آسیب دیده - RT Business News

به دلیل جنگ قیمت نفت سعودی و روسیه در ماه مارس و محاصره قفل در سراسر جهان برای مهار همه گیر COVID-19 ، قیمت نفت در اوایل ماه مارس سقوط کرد و تا ماه آوریل به کشویی ادامه داد ، حتی پس از آنکه عربستان و روسیه تصمیم گرفتند دوباره به عنوان اوپک + کار کنند. عرضه جهانی و قیمت ها را همزمان با خرد شدن تقاضا برطرف کنید. WTI Crude حتی یک روز در ماه آوریل ، یک روز قبل از انقضای قرارداد ماه قبل ، وارد خاک منفی شد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com