کره جنوبی منابع LNG را برای پاکستان گرسنه آغاز می کند – RT Business News

به گزارش خبرگزاري رويترز به نقل از منابع ، شركت بين المللي Posco كره جنوبي مناقصه اي را براي تأمين گاز طبيعي مایع (LNG) به پاكستان برنده شده است.

این منابع گفتند که این شرکت کمترین پیشنهاد شیب 7.9673 درصدی را برای تحویل محموله LNG در 25 تا 26 سپتامبر به برنت ارائه داده است. آنها افزودند که شرکت نفتی سوکار تجارت آذربایجان کمترین پیشنهاد برای مناقصه واردات LNG 12-13 سپتامبر را ارائه کرده است.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی بزرگ روسیه می گوید ، سفر هوایی بین المللی ممکن است در اواسط تابستان از سر گرفته شود - RT Business News

به گفته یک منبع صنعت ، حرکت Posco می تواند به معنای این باشد که این شرکت کره جنوبی در تلاش است فعالیت های تجاری شخص ثالث خود را گسترش دهد.

شش شرکت از نظر فنی واجد شرایط برای مناقصه واردات توسط پاکستان ال ان جی برای خرید دو محموله برای تحویل در ماه سپتامبر بودند. این شرکت ها از بین 11 پیشنهاد ارائه شده برای مناقصه ، واجد شرایط هستند. Gunvor Singapore ، PetroChina International Singapore ، Trafigura و Vitol Bahrain سایر شرکت هایی بودند که در این مناقصه شرکت کردند.

خبر مرتبط  هند ممکن است به زودی به مرز بعدی خودروی تسلا - الون ماسک - اخبار تجاری RT تبدیل شود
همچنین در rt.com
کشف مخزن جدید نفت و گاز ممکن است یک تغییر دهنده بازی برای پاکستان باشدپاکستان به شدت به منابع بین المللی انرژی وابسته است و حدود 80 درصد از تقاضای نفت خود را از طریق واردات پوشش می دهد. به همین ترتیب ، کمتر از چهار میلیارد فوت مکعب گاز در روز (bcfd) در برابر هفت bcfd مورد نیاز تولید می کند. براساس دفتر آمار پاکستان ، واردات انرژی این کشور در حدود 9/8 میلیارد دلار بوده است که این رقم در حدود چهارم کل واردات 40.86 میلیارد دلار در 11 ماه اول (ژوئیه-مه) سال مالی گذشته (FY20) تشکیل شده است.

خبر مرتبط  شرکت های تحقیقاتی ادعا می کنند غول های فناوری ایالات متحده هنوز با شرکت های چینی در لیست سیاه مشغول تجارت هستند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید