کره جنوبی به خطوط هوایی دستور داد كه هواپیماهای بوئینگ 737 خود را به دنبال هشدار FAA – فوراً بررسی كنند – RT Business News

وزارت حمل و نقل كره جنوبی به حاملان محلی گفته است كه اندكی پس از آنكه اداره فدرال هواپیمایی آمریكا (FAA) اعلام كرد كه این جت ها می توانند در معرض خرابی موتور دوتایی قرار بگیرند ، بررسی های اضطراری از بوئینگ 737 را انجام دهند.

در دستورالعمل اضطراری که روز شنبه منتشر شد ، وزارت زمین ، زیرساخت ها و حمل و نقل (MOLIT) گفت که نزدیک به 150 جت که توسط 9 شرکت اداره می شود ، مشمول بررسی ها هستند. این بازرسی ها مدل های قدیمی Boeing 737 را هدف قرار می دهد (هواپیماهای ماکسیم که هنوز زمینی نیستند) که حداقل هفت روز مستقیم در آن پارک شده اند یا از زمان بازگشت به خدمت ، کمتر از 11 پرواز داشته اند.

خبر مرتبط  چرا چین برای هر بحران جهانی بهتر از سایر قدرتهای اقتصادی آماده است - RT Business News
همچنین در rt.com
Boeing Dreamliner در مورد ترك موتورهای رولز رویس با ایمنی جدید روبرو شده استاقدامات احتیاطی روی پاشنه دستورالعمل هوایی اضطراری FAA انجام می شود كه به شركت های هوائی دستور می داد برخی هواپیماهای ذخیره شده بوئینگ 737 را بازرسی كنند زیرا دریچه های بررسی هوا در هواپیماها می توانند دچار فرسایش شوند. این ممکن است باعث از بین رفتن کامل برق در هر دو موتور بدون توانایی راه اندازی مجدد شود و ممکن است خلبانان را وادار کند که قبل از رسیدن به فرودگاه به زمین بیایند.

خبر مرتبط  اوپک + تصمیم گرفت تا کاهش تولید نفت تا ژوئیه را حفظ کند - وزیر انرژی روسیه - RT Business News

بیشتر هواپیماهای تحت تأثیر بخشنامه FAA در ایالات متحده قرار دارند ، جایی که حدود 2،000 جت یک باند مسلح قدیمی بوئینگ همچنان به عنوان همه گیر کوروی ویروس محکم شده اند اما تقاضای سفر را پاک کرده اند. در همین حال ، هند همچنین به سه اپراتور داخلی که دارای بوئینگ 737 در ناوگان خود هستند – SpiceJet ، Vistara و Air India Express – دستور داد تا بازرسی ها را انجام دهند.

خبر مرتبط  ثروتمندترین مرد آسیا می گوید ، رقمی سازی درآمد در هند را دو برابر می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
بریتیش ایرویز در جریان بحران کووید -19 ناوگان کل هواپیماهای بوئینگ 747 جامبو را زمین زدبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید