کره جنوبی با ضرب و شتم 63 میلیون دلار مرسدس بنز ، به جرم داده های كلاهبرداری مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای ، به قتل رساند – RT Business News

رسانه های محلی گزارش دادند ، سئول برای دستکاری داده های مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای خود به مرسدس بنز جریمه سنگینی خواهد کرد. دولت کره جنوبی قبلاً نیز اقدامات مشابهی علیه نیسان و پورشه انجام داده است.

Yonhap گزارش داد که مرسدس بنز برای ساخت گزارش های مربوط به انتشار گازهای گلخانه ای برای 12 مدل دیزل فروخته شده بین سالهای 2012 تا 2018 باید بیش از 63.4 میلیون دلار خرج کند.

سئول قبلاً جریمه هایی به ارزش 734،000 دلار و 816،000 دلار را نیز به ترتیب به نیسان کره و پورشه کره صادر کرده است ، همچنین برای گزارش ارقام منتشر شده ساختگی برای مدل های دیزلی خود. همه سه خودروساز با استفاده از نرم افزار در اتومبیل های خود دستگیر شدند که سطح چرخش گازهای خروجی اگزوز را دستکاری می کنند. . EGR برای کاهش انتشار اکسید نیتروژن از موتورهای دیزل استفاده می شود.

خبر مرتبط  بیت کوین مونالیزا قرن بیست و یکم است - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

در برخی از مدل های مرسدس بنز ، میزان اکسید نیتروژن 13 برابر بیشتر از 0.08 گرم در کیلومتر بود.
همچنین در rt.com
کانادا به دلیل کلاهبرداری در انتشار گازوئیل به دنبال فولکس واگن استبه گفته یونوناپ ، وزارت محیط زیست کره جنوبی در نظر دارد تا اتهامات کیفری را تحت فشار قرار دهد و خواستار فراخوان برای این سه خودروساز است. گواهینامه های مدل های مشکل ساز نیز باطل می شود.

خبر مرتبط  ونزوئلا برای بدست آوردن طلای خود از بانک انگلیس در نبرد حقوقی - RT Business News

تلاش برای تقلب در مورد دستورالعمل های تولید گازهای گلخانه ای در صنعت خودرو چیز جدیدی نیست. در سال 2015 ، فولکس واگن اعتراف کرد که از معافیت های قانونی در مقررات اتحادیه اروپا برای تقلب در آزمایشات دیزل دیزل استفاده می کند ، به این معنی که میلیون ها اتومبیل دیزلی اکسیدهای نیتروژن بسیار بیشتری را از هوا تولید می کنند. رسوایی “دیزل گیت” منجر به طرح دعوا در سراسر جهان شد و بیش از 30 میلیارد دلار جریمه برای این شرکت هزینه کرده است.

خبر مرتبط  تهران واشنگتن را به "تروریسم اقتصادی" پس از تحریم بانک های بزرگ ایرانی در ایران متهم کرد - RT Business News

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!