کاهش قیمت بازار سهام ایالات متحده با کاهش قیمت نفت در آمریکا – RT Business News

با سقوط سهام در روز دوشنبه ، بازارهای ایالات متحده سقوط کرد و سهام Dow ، S&P و Nasdaq با ضرر تمام شدند.

میانگین صنعتی داو جونز در روز دوشنبه 550 نقطه را بست و 2.3 درصد افت داشت در حالی که S&P 500 1.6 درصد کاهش یافته است. نزدک نزدیک 0.8 درصد از دست داد. کاهش ارزش پول در معاملات آتی نفت وست تگزاس میانه ، که بیش از 100 درصد از ارزش خود را از دست داده بود ، با از دست دادن 37.63 دلار در هر بشکه در ارزش – رکورد کم برای این کالا بود.

خبر مرتبط  بازیابی مشاغل ایالات متحده ممکن است کوتاه مدت باشد زیرا کروناویروس با یک انتقام جویی باز می گردد - RT Business News
همچنین در rt.com
سقوط بازار نفت آمریكا در نزاع تاریخی با افت منفی رو به رو استبه طور کلی منجر به کاهش معاملات آتی نفت ، سهام انرژی کاهش یافته است – شورون و اکسون موبیل هر کدام بیش از 4 درصد از دست دادند – و بخش انرژی و آب و برق هر دو در S&P 500 بیش از 3 درصد از دست دادند و این بدترین تولید را تشکیل می دهد.

خبر مرتبط  مشتریان بوئینگ 150 مارک جت را در ماه مارس در بحران coronavirus و فریب 737 MAX لغو کردند - اخبار تجاری RT

بیماری همه گیر کرونویروس اقتصاد ایالات متحده را به یک مرکز مالی منتقل کرده است و علیرغم بانک فدرال فدرال ، تریلیون دلار دلار به عنوان وثیقه به بازارها ریخته است ، زیرا بیش از 22 میلیون شغل از دست رفته اند. پیامدهای اقتصادی ویروس در سطح جهان احساس شده است ، و متخصصان هشدار می دهند که افسردگی ناشی از آن می تواند بدترین وضعیت در طول زندگی باشد.

خبر مرتبط  بیت کوین چیزی غیر از "دروغ" نیست زیرا شما نمی توانید با رمز و راز چیزی بخرید - پیتر شیف - اخبار تجاری RT

رکود اقتصادی منجر به کاهش تقاضای نفت شده است – که همراه با گرسنگی در عرضه – روز دوشنبه باعث وحشت شدیدی شد زیرا سرمایه گذاران در پی تخلیه قراردادهای آتی خود در یکباره بودند تا مبادا کیف پول ضرب المثل را حفظ کنند.[شایدبیشازحددرآنجاتکرارشود،امافقطیادآوریآنچهاتفاقافتادهاست؛قراردادهایآتی[maybetoomuchrepeatingtherebutjustremindingpplwhathappenedre;futurescontracts

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید