کاهش شیل در ایالات متحده نمی تواند به عنوان “کاهش تولید” حساب شود – RT Business News

دیمیتری پسکوف ، سخنگوی مطبوعاتی ولادیمیر پوتین روز چهارشنبه گفت ، تولید در سراسر لکه های شیل ایالات متحده کاهش می یابد زیرا شرکت ها حفاری را کاهش می دهند و هزینه ها را نمی توان به عنوان یک کاهش داوطلبانه ایالات متحده با هدف حمایت از قیمت نفت قلمداد کرد.

این اظهارنظرها حاکی از آن است که روسیه ممکن است اصرار داشته باشد که ایالات متحده هنگامی که عمده تولیدکنندگان نفت برای نشستن در مورد کاهش تولید جهانی در اواخر این هفته نشستند ، بر کاهش جمعی از ایالات متحده اصرار ورزد.

“اینها انواع مختلفی از برش ها هستند” پسکوف روز چهارشنبه به خبرنگاران در مسکو گفت ، همانطور که خبرگزاری روسی انجام داده است RIA Novosti.

خبر مرتبط  چرا هند هیجان انگیزترین بازار تجدیدپذیر در جهان است - RT Business News
همچنین در rt.com
آیا ترامپ از تعرفه ها برای محافظت از نفت آمریکا استفاده خواهد کرد؟“شما کاهش کل تقاضا را با کاهش با هدف ثبات در بازارهای جهانی مقایسه می کنید. مثل مقایسه سیب و پرتقال است. یک تفاوتی هست،” سخنگوی کرملین گفت.

پسکوف در پاسخ به این سؤال که آیا می توان از کاهش طبیعی تولید نفت ایالات متحده به عنوان شرکت کننده در معامله برای تثبیت بازارها و قیمت ها استفاده کرد ، به خبرنگاران گفت که منتظر مذاکرات آینده باشند.“بگذارید تا فردا و فردا صبر کنیم ،” او گفت.

اوپک ، روسیه و تولیدکنندگان خارج از قالب اوپک + در یک کنفرانس ویدئویی در روز پنجشنبه ، در مورد احتمال برش جمعی جهانی ، به طور بالقوه 10 میلیون بشکه در روز صحبت می کنند.

خبر مرتبط  بیت کوین می تواند "به راحتی" به $ 10 TRILLION بازار برسد ، مشابه آنچه از طلا - استراتژیست سرمایه گذاری در گزارش Keizer RT
همچنین در rt.com
هنگامی که عربستان سعودی استخوان استخوانی را به صنعت نفت شیل آمریکا می بخشد ، ممکن است نفت را با 10 دلار در هر بشکه ببینیمدر اوایل این هفته ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده اظهار داشت كه معتقد است كه كاهش تولید نفت آمریكا اتفاق می افتد به طور خودکار به لطف ماهیت بازار آزاد متشکرم.

رئیس جمهور روز دوشنبه گفت ، اوپك از رئیس جمهور ترامپ خواسته نشده است كه راهی پیدا كند تا از شركت های نفتی آمریكا بطور جمعی تولید را قطع كند.

خبر مرتبط  کارآفرین می گوید گزارش دیجیتالی فرصتی برای "انقلابی غیر خشونت آمیز ، یک ذهنیت در ذهن" فراهم می کند - RT Business News

“من فکر می کنم این اتفاق می افتد به طور خودکار ، اما هنوز کسی از من این سؤال را نکرده است ، بنابراین ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد ،” رئیس جمهور ترامپ در یک نشست خبری با اشاره به تولید نفت ایالات متحده گفت:

روسیه ، و همچنین رهبر اوپک عربستان سعودی ، در حال اعلام این هستند که آنها آماده گفتگو هستند ، اما اظهار داشتند که هرگونه قطع گسترده ، 10 میلیون بشکه در روز – 15 میلیون بشکه در روزطبق گفته رئیس جمهور ترامپ ، ایالات متحده نیز باید درگیر شود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید