کاهش تولید نفت اوپک + می تواند افزایش یابد – پوتین – RT Business News

به گفته ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ، روسیه احتمال اینکه OPEC + بتواند 7.7 میلیون بشکه فعلی روزانه تولیدات خود را تا سال آینده افزایش دهد ، منتفی نیست.

این اظهار نظرها می تواند صرفاً به تلاطم بازاری منجر شود که به شدت به دنبال اطمینان این است که تولید نفت خیلی سریع فراتر از تقاضا افزایش نخواهد یافت. اما روسیه در گذشته تمایلی به ادامه کاهش تولید نفت نداشته است ، بنابراین هرگونه ذکر این موضوع که حتی به فکر کاهش سریعتر این کاهش ها است نیز قابل توجه است.

در حقیقت ، روسیه نتوانسته بود تولید روغن خود را در بیشتر مدت کاهش در سال 2019 و اوایل سال 2020 به سطح مورد توافق برساند.

خبر مرتبط  فیلیپین ممنوعیت اکتشاف نفت در دریای چین جنوبی را لغو می کند و درهای معاملات بالقوه انرژی با پکن را باز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
چرا ممکن است عربستان سعودی مجبور شود یک جنگ قیمت دیگر نفت را آغاز کندروسیه همچنین جرقه ای بود که جنگ قیمت نفت بین آن و عربستان را شعله ور کرد – و به طور پیش فرض ایالات متحده ، هنگامی که حاضر به موافقت با کاهش اضافی با استفاده از این استدلال نشد که هرچه اوپک تولید خود را کاهش می دهد ، این امر تولیدکنندگان آمریکایی را به آنها را افزایش دهید

ولادیمیر پوتین چندین بحث با عربستان سعودی و ایالات متحده در مورد وضعیت بازارهای نفت داشته است. “ما معتقدیم که نیازی به تغییر چیزی در توافقنامه های ما نیست. “ پوتین گفت. “ما خواهیم دید که چگونه بازار بهبود می یابد. مصرف در حال افزایش است. “

پوتین افزود ، اما آنها این احتمال را که “OPEC +” بتواند به جای حذف با سرعت مورد توافق اولیه ، تولید های فعلی تولید را حفظ کند ، “رد” نمی کنند.

خبر مرتبط  ایالات متحده در دریایی از بدهی زندگی می کند ، اما طوفان در راه است - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
لوك اویل روسیه به دنبال افزایش تولید نفت در عراق استاما پوتین در اینجا متوقف نشد. “در صورت نیاز ، شاید ، ما بتوانیم تصمیمات دیگری در مورد کاهش بیشتر بگیریم. اما اکنون چنین ضرورتی نمی بینیم ، “ پوتین با ترس از اینکه حداقل امکان کاهش بیشتر وجود دارد ، گفت.

خبر مرتبط  رشد اقتصادی هواوی به دلیل گاز گرفتن تحریم های Covid-19 و ایالات متحده به شدت کاهش می یابد - RT Business News

تمایل روسیه برای حتی در نظر گرفتن کاهش های اضافی یا انتظار طولانی تر برای کاهش این میزان کاهش بیش از برنامه ریزی شده توسط بازارها مثبت ارزیابی خواهد شد ، بازار که ماه هاست در تلاش است تا از جایی که قیمت نفت در یک باند نسبتاً محدود معامله می شود ، خارج شود.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com