کالیفرنیا فروش خودروهای بنزینی را تا سال 2035 ممنوع می کند – اخبار تجاری RT

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، در آخرین فشار ایالت به سمت آینده ای با انرژی پاک تر ، دستورالعمل منع فروش خودروهای سواری جدید با موتورهای احتراق داخلی را امضا کرد.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که این دستور به همراه ضوابطی که باعث کاهش فروش کامیون های ICE می شود ، برای اجرا به هیئت منابع هوایی کالیفرنیا رفته است.

“در 15 سال آینده ما فروش موتورهای احتراق داخلی را در ایالت کالیفرنیا از بین خواهیم برد” فرماندار قبل از امضای دستورالعمل در یک کنفرانس خبری گفت. “اگر می خواهید آسم را کاهش دهید ، اگر می خواهید افزایش سطح دریا را کاهش دهید ، اگر می خواهید از بین رفتن صفحات یخ در سراسر جهان را کاهش دهید ، این یک سیاست است که سایر کشورها باید آن را دنبال کنند.”

کالیفرنیا بزرگترین بازار تک اتومبیل در ایالات و بزرگترین بازار EV است. با این حال ، مانند سایر بازارهای خودرو ، فروش هر سال در آنجا با همه گیری و محدودیت های حرکتی که ضروری است ، خفه شده است. در نیمه اول سال ، فروش وسایل نقلیه پلاگین در کالیفرنیا 17.1 درصد نسبت به سال کاهش داشت. بازار وسیع خودرو با افت شدیدتری روبرو شد و در آن دوره 26.9 درصد بود.

خبر مرتبط  گزارش Keizer RT به بررسی چگونگی ماندن "خودمختار" در حالی که از پول فیات دور می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
سازنده چینی خودروهای الکتریکی Nio آماده به چالش کشیدن تسلا در بازارهای بزرگ جهانی استکالیفرنیا ، جاه طلبانه ترین اهداف تغییر آب و هوا در ایالات متحده را دارد. این ایالت در نظر دارد تا سال 2030 40 درصد و تا سال 2050 میزان تولید گازهای گلخانه ای را از سطح 1990 کاهش دهد. به عنوان بخشی از این تلاش ها ، فرماندار نیوزومام این هفته همچنین از قانونگذار ایالتی خواست تا شکستگی هیدرولیک در کالیفرنیا را ممنوع کند.

خبر مرتبط  Nord Stream 2 روسیه "بخشی از یک سیستم قابل اطمینان تامین گاز" برای اروپا برای سالهای آینده است - نماینده آلمان - RT Business News

بر اساس گزارش ، کالیفرنیا حدود 46/2 میلیارد دلار از سازمان های مختلف دولتی برای تشویق سوئیچ از موتورهای احتراق داخلی به اتومبیل های الکتریکی متعهد شده است محاسبات در اوایل سال جاری توسط اتحادیه تریبون سن دیگو ساخته شد. از این میزان ، نزدیک به یک میلیارد دلار به ساخت زیرساخت شارژ 5 میلیون خودروی الکترونیکی اختصاص دارد که کالیفرنیا می خواهد تا سال 2030 در جاده های خود داشته باشد.

خبر مرتبط  گمانه زنی های بازار و نه تقاضای واقعی ، نفت روسیه را به پایین ترین نرخ 20 سال فرو برد - RT Business News

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com