کارفرمایان آمریکایی رکورد 2 میلیون شغل را به عنوان ویروس کرونا ویران کردند – اقتصاد کسب و کار RT

کاهش شغل اعلام شده توسط کارفرمایان آمریکایی در سال جاری تاکنون نزدیک به 2 میلیون نفر بوده است که طبق آمار شرکت سرگرمی جهانی Challenger ، Grey & Christmas ، صنعت سرگرمی 40 درصد از کل اخراج ها را تشکیل می دهد.

در گزارش خود که روز پنجشنبه منتشر شد ، این شرکت گفت که اخراج کارگران ماه گذشته در ایالات متحده 56 درصد نسبت به ماه جولای کاهش یافته است ، اما هنوز 116 درصد بیشتر از مدت مشابه یک سال قبل است. کاهش کار در ماه آگوست در حدود 116000 نفر ، تعداد کل اخراج کارگران در سال جاری را به 1 میلیون و 963 هزار و 458 نفر رساند. این تعداد قبلاً رکورد قبلی کل سال 2001 را شکسته است ، زمانی که کارفرمایان مستقر در ایالات متحده در مجموع 1،956،876 کاهش را اعلام کردند.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است آلمان را در بدترین رکود از زمان جنگ جهانی دوم فرو برد - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد ایالات متحده شدیدترین افت را داشته است زیرا تولید ناخالص داخلی تقریباً 32٪ در اوج ویروس کرونا سقوط می کندبیشتر مشاغل – تقریباً 800،000 – در سال جاری تاکنون در بخش سرگرمی از بین رفته است ، و به دنبال آن شرکت هایی که در خرده فروشی و خدمات فعالیت می کنند. در ماه اوت ، شرکت های تفریحی و تفریحی ، از جمله بارها ، رستوران ها ، هتل ها و پارک های تفریحی ، با 17 هزار و 271 کاهش شغل ، دومین تعداد را به خود اختصاص دادند.

شرکت های هوایی و حمل و نقل ماه گذشته کارکنان خود را حتی بیشتر کاهش دادند. بر اساس این گزارش ، 26 هزار و 545 کاهش شغل در بخش مبارزات اعلام شده است – 59 درصد کمتر از ماه قبل ، اما 647 درصد بیشتر از آگوست 2019.

خبر مرتبط  آیا آیفون SE 2020 ارزش 399 دلار قیمت آن را دارد؟ - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
آمریکایی های بیکار به لطف مزایای Covid-19 – JPMorgan ، بیش از زمانی که شغل داشتند هزینه می کنند“بخش اصلی کاهش شغل در ماه گذشته حمل و نقل بود ، زیرا شرکتهای هواپیمایی پس از کاهش سفر و عدم اطمینان مداخله فدرال ، تصمیم گیری در مورد کارکنان را آغاز می کنند.” گفت: اندرو چلنجر ، معاون ارشد رئیس جمهور در چلنجر ، خاکستری و کریسمس. “تعداد فزاینده ای از شرکت ها که در ابتدا به طور موقت کاهش کار یا کار انجام می دادند ، اکنون آنها را دائمی کرده اند.”

ویروس کرونا ویروس کرونا هنوز هم بازار کار ایالات متحده را تحت فشار قرار داده است. طبق آخرین داده های وزارت کار ، مطالبات اولیه تنظیم شده فصلی برای مزایای بیکاری در هفته منتهی به 29 آگوست برابر با 881،000 بود. در حالی که حدود 130،000 نسبت به کل هفته قبل کاهش یافته است ، این تنها دومین بار است که تعداد مطالبات جدید بیکاران از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در ماه مارس به زیر 1 میلیون نفر رسیده است.

خبر مرتبط  ولوو بزرگترین اتومبیل خود را تا کنون فراخواند و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در جهان را تحت تأثیر قرار داد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید