کارشناس بازار انرژی در گفتگو با Keizer گزارش می دهد – “شرم کامل” اقتصاد ایالات متحده را متوقف می کند – RT Business News

Max Keizer از گزارش Keizer Report می گوید ، صنعت fracking به ترك نرخ بهره منفی برای متقاعد كردن سرمایه گذاران مبنی بر كاهش پول كمتر از فقط پول نقد از دست می دهد.

او با مدیر برنامه انرژی شهروندان Tyson Slocum در مورد خرابی های ساختاری در بازار انرژی صحبت کرد که باعث می شود قیمت نفت منفی باشد.

“صنعت شکسته آمریکا که مدت زمان طولانی دارای مشکلات ساختاری مالی بوده است ، کاملاً در معرض زنجیره حوادث پیرامون Covid-19 قرار گرفت.” Slocum گفت ، و افزود که “کل مدل کسب و کار در معرض شرارت کامل قرار گرفته است.”

به عنوان نمونه ، Slocum در مورد یکی از مدیر عامل های اصلی یک شرکت بزرگ fracking صحبت کرد ، که حضور بزرگی در حوضه پرمین در تگزاس و نیومکزیکو دارد. مدیرعامل وقتی به آنها اعلام كرد ، به تنظیم كنندگان تگزاس گفت وی گفت: “خیلی خلاصه با این فکر که محدودیت های تولید را به تولید کنندگان تگزاس تحمیل می کنیم … که مسئله روسیه یا عربستان سعودی نیست ، ما هستیم. ما کار سرمایه ای با سرمایه گذاران انجام داده ایم. ما آن را هدر داده ایم ، و تا زمانی که ما مشکلات خود را برطرف نکنیم ، هیچ چیز برای نجات ما نخواهد بود. “

https://www.youtube.com/watch؟v=UtMvV0QLDEk

خبر مرتبط  مدیرعامل پیشین Wirecard با رسوایی ضربه به جرم جعل درآمد دستگیر شد - دادستان های آلمانی - RT Business News

طبق گفته Slocum ، “مشکل این است که من در هر زمان نمی بینم که مشکلات ساختاری مالی درحال رفع است. این یک پیشنهاد گمشده است و امیدوارم ، تعداد فزاینده ای از سیاست گذاران دریافت کرده ایم که اکنون سرانجام تشخیص می دهند که شکستن موتور محرکی نخواهد بود که بتواند اقتصاد ایالات متحده را هدایت کند. “

وی گفت ، در واقع ، این یکی از بزرگترین شرم آور ها است که در واقع بخشی از ایالات متحده را به عقب می اندازد.

خبر مرتبط  بانک های مرکزی در "ماموریت خودکشی" برای منفجر شدن "بمب پولی هسته ای" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید