کارشناس انرژی به Boom Bust – RT Business News گفت: “درمان قیمت پایین نفت پایین است”

شیوع Covid-19 تقاضا برای قیمت نفت خام و رکود را کاهش داده است. از آنجا که این بحران به سختی در صنعت نفت آمریكا رخ می دهد ، با 40 درصد سكوك ها به صورت آفلاین ادامه می یابد ، Boom Bust چگونگی مقابله این بخش را بررسی می كند.

وحشت ناشی از عدم فضای ذخیره نفت و انقضاء روز برای قراردادهای WTI برای تحویل ماه مه ، قیمت آنها را به پایین ترین نرخ تاریخ سوق داد و WTI برای اولین بار در تاریخ هفته گذشته برای اولین بار در زیر صفر قرار گرفت. علیرغم کاهش ناگهانی اوپک + ، بازار انرژی این هفته همچنان سقوط کرد و WTI زیر 11 دلار در هر بشکه بود ، در حالی که معیار بین المللی Brent نیز به حدود 20 دلار در هر بشکه رسید.

خبر مرتبط  بانک های چینی خواستار تغییر مکان SWIFT به شبکه مالی داخلی در میان دامن زدن به تحریم های ایالات متحده در مورد هنگ کنگ - RT Business News

“درمان قیمت پایین نفت قیمت پایین است ،” ریک رول ، رئیس Sprott US Holdings ، به میزبان این نمایش گفت. “این واقعیت که ما تعداد کمی تقلب در حال اجرا هستیم به این معنی است که علاج درمانی در حال انجام است ،” وی با بیان اینكه ، كاهش سریع تولید نفت آمریكا ، به ویژه در شركت های شیل ، نتیجه كاهش سرمایه گذاری پایدار است.

خبر مرتبط  بزرگترین حوضه نفت و گاز طبیعی چین به رکورد تولید رسید - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=FVMuVl8ocl8

دولت آمریكا پیش از این گفته بود كه می تواند در شركت های انرژی سهام عدالت را برای كمك به صنعت آشفته در میان بحران كروناویروس بكشد. رول خاطرنشان كرد: با این حال ، این اقدام خوب نخواهد بود. مثل “استفاده نادرست از پول مالیات دهندگان” فقط منجر به سیاسی شدن صنعت می شود و حتی به نتیجه منجر می شود “بیشتر از این ویروس آسیب دیده است.”

با این حال ، این تحلیلگر معتقد است که هنوز هم تصمیم دارد بخش انرژی ایالات متحده بازگردد ، اگرچه این روند انجام خواهد شد “بهم ریختگی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید