کارشناسان انگلیسی خواستار مالیات بر ثروت هستند زیرا نخبگان 1٪ صاحب یک چهارم ثروت انگلیس هستند – RT Business News

طبق آخرین تحقیقات بنیاد قطعنامه ، که زنگ خطر افزایش نابرابری را به صدا درآورده است ، تقریباً یک چهارم ثروت خانوار در انگلیس به یک درصد ثروتمندترین جمعیت کشور تعلق دارد.

این مطالعه نشان می دهد که اقلیت کوچک در حال حاضر تقریبا 800 میلیارد پوند ثروت بیشتری نسبت به آمار رسمی کشور در اختیار دارد ، حاکی از آن است که این می تواند یک تخمین محافظه کارانه باشد و رقم واقعی حتی بیشتر از این باشد.

این گزارش نشان دهنده افزایش قابل توجهی در داده های رسمی است که طبق گزارش ها دارایی های خانوارهای بسیار ثروتمند حذف شده است. این اندیشکده مستقر در لندن گفت: کل سهم ثروت انگلستان در اختیار یک درصد بالای شهروندان بیش از 23 درصد است در حالی که 18 درصد توسط دولت ثبت شده است.

خبر مرتبط  سطح بدهی هند در میان انقباض اقتصادی رکورددار از 90٪ تولید ناخالص داخلی عبور کند - S&P - RT Business News
همچنین در rt.com
معامله Brexit نتواند به بخش مالی انگلیس دسترسی کامل به بازارهای اتحادیه اروپا – بوریس جانسون را فراهم کنداین بنیاد از مقامات انگلستان خواسته است تا در مورد محدود کردن تخفیف در مالیات بر سود سرمایه و مالیات بر ارث تلاش کنند. همچنین برای معرفی اولیه ضمیمه مالیاتی شورا به میزان یک درصد برای املاک با ارزش بیش از 2 میلیون پوند ، تلاش می شود. طبق این گزارش ، این شانس برای مقابله با نتایج Covid-19 ، همراه با هزینه های سالخوردگی جمعیت ، کشور را تقویت می کند.

“انگلیس در دهه های اخیر دچار یک رونق ثروت شده است ، حتی در حالی که درآمد و درآمد راکد مانده است ، این روند همچنان ادامه دارد. اما داده های رسمی برای به دست آوردن این دستاوردها تلاش نکرده اند و 800 میلیارد پوند دارایی را که در اختیار ثروتمندترین خانوارهای انگلیس قرار دارد از دست می دهند. “ به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی اکسپرس ، جک لزلی ، اقتصاددان بنیاد ، گفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاری های ایالات متحده و چین به پایین ترین سطح نزدیک به یک دهه اخیر سقوط می کند - RT Business News

“در حالی که این کشور با یک دهه فشار مالی روبرو شده است ، اکنون زمان آن فرا رسیده است که انگلیس با اصلاح سودهای سرمایه ، ارث و مالیات ما کار خود را در پرداخت مالیات از سطح بی سابقه ثروت انجام دهد.” کارشناس اضافه کرد.
همچنین در rt.com
مالیات گوشت برای نجات کره زمین؟ متخصصان بهداشت انگلیس خواستار اخذ عوارض جدید برای مواد غذایی با تأثیرات شدید زیست محیطی هستنداز زمان بحران مالی جهانی سال 2008 ، ثروت به جای صرفه جویی فعال ، با رشد قیمت دارایی ها ، از جمله سقوط ارزش مسکن ، زمین یا سهام افزایش یافته است. گزارش شده است که با افزایش ارزش دارایی هایی مانند مسکن ، 93 درصد از ثروت مالی حاصل شده است.

خبر مرتبط  مالک چینی TikTok می گوید معامله اوراکل در هاله ای از ابهام قرار دارد زیرا ترامپ "آماده نیست از هر چیزی امضا کند" - RT Business News

در ماه دسامبر ، کمیسیون مالیات ثروت انگلیس پیشنهاد مالیات یکبار مصرف برای دارایی های بیش از 1 میلیون پوند برای هر زوج ، از جمله ارزش خانه خانوادگی و حقوق بازنشستگی انباشته را ارائه داد. هیئت کارشناسان ، که توسط دانشکده اقتصاد لندن و دانشگاه وارویک تشکیل شد ، برای 5 سال سالانه یک درصد عوارض را پیشنهاد کردند که پیش بینی می شود 260 میلیارد پوند برای کمک به رفع شکاف مالی ایجاد شده توسط بیماری همه گیر ویروس کرونا ، 260 میلیارد پوند جمع شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید