کارآفرین فناوری آیکونیک و مدیر عامل سابق Zappos ، تونی هسیه در 46 سالگی درگذشت – اخبار تجاری RT

تاجر برجسته تونی هسیه ، که معمولاً به دلیل کمک به تغییر در مرکز شهر لاس وگاس شناخته می شود ، در 46 سالگی درگذشت. او خرده فروش آنلاین Zappos را تاسیس کرد و بیش از یک دهه پیش قرارداد فروش امپراتوری به آمازون را امضا کرد.

این خبر جمعه شب منتشر شد و اولین گزارش ها به استناد یک پیام متنی از طرف خانواده وی برای دوستانش بود. بعداً این مرگ توسط خرده فروش Hsieh به مدت 20 سال پیش از ترک تابستان امسال تأیید شد ، و صفحه اصلی Zappos به مدیر عامل سابق ادای احترام کرد علت مرگ هسیه ناشناخته است.

ادامه مطلب

“جهان یک انسان چشم انداز فوق العاده و یک انسان باور نکردنی را از دست داده است” مدیر عامل فعلی Zappos ، Kedar Deshpande در بیانیه ای نوشت. “تونی نقش مهمی در کمک به ایجاد تجارت پر رونق Zappos که امروز داریم ، همراه با اشتیاق خود برای کمک به حمایت و پیشبرد فرهنگ شرکت ما بازی کرد.”

هسیه ، فارغ التحصیل دانشگاه هاروارد ، قبل از راه اندازی تجارت کفش و پوشاک ، یک شرکت تبلیغاتی با نام LinkExchange را تاسیس کرد. این شرکت فناوری در سال 1998 ، زمانی که او فقط 24 سال داشت ، با قیمت 265 میلیون دلار به مایکروسافت فروخته شد.

خبر مرتبط  Domo arigato ، آقای Roboto! روسیه ممکن است مالیات بر درآمد جدید را در ROBOTS - RT Business News معرفی کند

هسیه در سال 1999 بنیانگذار Zappos ، كه آن زمان ShoeSite.com نامیده می شد ، بود و آن را به یك تجارت عظیم تبدیل كرد كه سرانجام مورد توجه یك صنعت دیگر صنعت آمازون قرار گرفت. آمازون با دیدن پتانسیل رشد بسیار زیاد ، Zappos را با قیمت 1.2 میلیارد دلار در سال 2009 خریداری کرد و همچنان یکی از بزرگترین خریدهای آمازون است.

خبر مرتبط  داو در میان نگرانی های کورو ویروس و سقوط قیمت نفت 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News

این کارآفرین فقید فناوری همچنین با پروژه Downtown Project شناخته می شود – طرحی با هدف کمک به احیای بخشی از مرکز شهر لاس وگاس با سرمایه گذاری در افراد و پروژه ها. این طرح 350 میلیون دلار تخصیص داده و سرمایه گذاری كرده و به ایجاد بیش از 165 مشاغل جدید و بیش از 1000 شغل جدید كمك كرده است.

بازرگانان و مقامات محلی نیز به خانواده هسیه تسلیت گفتند ، وی را برای کمک به تغییر چشم انداز مرکز شهر لاس وگاس تمجید کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  اپل و هیوندای تولید "iCar" الکتریکی خودران را در سال 2024 آغاز می کنند - گزارشات - RT Business News