“کابوس” سهام ایالات متحده با قیمت بیش از حد که توسط “سرمایه گذاران جوان و گنگ” هدایت می شود – مدیر صندوق – RT Business News

به گفته کول اسمید ، رئیس جمهور و مدیر سهام در Smead Capital Management ، فدرال رزرو ایالات متحده “نمی تواند یک بورس اوراق بهادار را از یک” کابوس کامل “که ناشی از هزاره است نجات دهد.

“خریدی که در ماه آگوست و سپتامبر انجام شد یک پدیده 10 ساله است که چنین مواردی را هرگز در میان هزاره ها و ریسک پذیری در میان افرادی که مایل به داشتن اوراق قرضه نیستند و می خواهند با کیفیت بالای ایالات متحده داشته باشند ، مشاهده کرده ایم. نسبت تجاری دارد ، “ اسمید به CNBC گفت.

در حال حاضر سرمایه گذاران 22 برابر سود رو به جلو برای خرید سهام S&P 500 پرداخت می کنند – 50 درصد بالاتر از میانگین ارزیابی 10 ساله در شاخص. نسبت قیمت به درآمد فوروارد ، قیمت سهام فعلی یک شرکت را به برآورد سود آینده هر سهم تقسیم می کند.

خبر مرتبط  اقتصاد جهانی در سال جاری بیش از 5 درصد کاهش خواهد یافت - RT Business News

بیشتر تجمع بازار که معیار ایالات متحده را در ماه مارس از سرزمین اصلاح به بالاترین رکورد در ماه آگوست رساند ، توسط مگا استوک های فن آوری و بازار گزینه های صعودی پیش رفت.
همچنین در rt.com
بانک فدرال FIERCEST WILDFIRE را تنظیم کرد که از کنترل کل اقتصاد ایالات متحده خارج می شود – پیتر شیفوی گفت: “آنها در حال خرید گزینه های تماس صعودی هستند که طی دو هفته منقضی می شود. (500 میلیارد دلار) گزینه های خرید صعودی وجود داشت که در یک بازه چهار هفته ای توسط بازرگانان خرد خرده فروشی خریداری شد. “ اسمید گفت.

خبر مرتبط  مدیرعامل پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین به گزارش Keizer گزارش

گزینه تماس قراردادی بین خریدار و فروشنده تماس برای مبادله اوراق بهادار – یعنی سهام – با قیمت توافقی است.

“در سال 99 ، 100 میلیارد دلار بود. در سال 07 ، 100 میلیارد دلار بود. این همان کاری است که سرمایه گذاران جوان و گنگ انجام می دهند و وقتی سازندگان بازار این موارد را می بینند [call buying] در آنجا ، آنها تماس را به آن شخص می فروشند و سهام را می خرند. “ او اضافه کرد.

خبر مرتبط  اقتصاد هند ممکن است در اواخر بحران کورو ویروس کاهش یافته است - RT Business News

مدیر صندوق تمایل سرمایه گذاران ثروتمند و نسل کودک بومر را به این پیشنهاد داد “شاخص را به سمت یک خطا سوار کنید” و اضافه پرداخت برای مشاغل سخت گیر آمریکایی مانند کاستکو و مایکروسافت نیز مضر بود.

“مایکروسافت یک شرکت شگفت انگیز است ، اما با درآمد 40 برابر ، صفر درصد تولید ثروت برای کسی در 10 سال آینده وجود دارد که نیازهای او را برآورده کند.” اسمید گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید