چین همزمان با انتخابات نزدیک به واردات نفت خام ایالات متحده افزایش می یابد – RT Business News

چین اخیراً به عنوان بخشی از معامله تجاری نفت خام ایالات متحده را خریداری کرده است ، اما این روند خرید می تواند به پایان برسد.

بر اساس داده های Refinitiv رویترز و فقط در این ماه ، چین می تواند بین 867،000 (بشکه در روز) بشکه در روز وارد کند و طبق اطلاعات شرکت خدمات میدان نفتی Canary ، 900،000 بشکه در روز باشد. کلاید راسل رویترز این هفته نوشت ، و سپس جریان نفت ایالات متحده به چین کاهش می یابد و به شدت کاهش می یابد. دلیل آن به همان سادگی نگران کننده است. نفت خام ایالات متحده که از ژوئیه وارد چین شده است – و از نظر حجم به رکورد عمده ای رسیده است ، متوسط ​​میانگین روزانه ژوئیه با 139 درصد افزایش در سال – خیلی زودتر ، در آوریل ، مه و ژوئن خریداری شد. این نفت زمانی خریداری شد که وست تگزاس اینترمدیت در پایین ترین سطح چند ساله معامله می شد. راسل یادآور می شود ، در ژوئن حدود 40 دلار بهبود یافته بود ، بنابراین خریدها از آن زمان به بعد متوسط ​​بوده است.

اما در اینجا قسمت نگران کننده وجود دارد: بیشتر بهبود قیمت نفت که از بهار امسال مشاهده کرده ایم ناشی از افزایش واردات چین ، از جمله از ایالات متحده است. افزایش واردات به طور سنتی به معنای بهبود تقاضا است ، اما این بار به طور کامل اتفاق نیفتاده است. پالایشگاه های چینی بیش از تأمین تقاضای روزافزون ، به دلیل قیمت های پایین تاریخی ، سهام نفت خام خود را ذخیره کرده اند.

خبر مرتبط  قیمت های نفت کاهش می یابد زیرا قفل جدید Covid تقاضای جهانی انرژی را تهدید می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
چین قرار است در خرید انرژی ایالات متحده کوتاهی کندانصافاً مشاهده شده است که تقاضای نفت پس از پایان قفل در این کشور بسیار سریع تر بهبود می یابد اما از آنجا که چین یک اقتصاد منزوی نیست ، صنعت پالایش آن نیاز به بهبود در سایر نقاط آسیا و جهان دارد و این روند کند است. اکنون ، غیر از اوپک ، هیچ کس هشدار نمی دهد که موج دوم عفونت های Covid-19 – به عنوان مثال در مناطقی از اروپا قابل مشاهده است – باعث کاهش سرعت تقاضا می شود ، که این امر بر واردات روغن چین تأثیر می گذارد.

به گفته مدیر عامل شرکت قناری ، دیو ابرهارت ، چین پیش از انتخابات ایالات متحده خرید زیادی از نفت آمریکا را ادامه خواهد داد. ابرهارت برای فوربس نوشت پکن ، مایل است در صورت پیروزی در دوره دوم ریاست جمهوری تا آنجا که ممکن است در سمت خوب ترامپ باقی بماند. راسل رویترز نظر دیگری دارد: او برآوردهای اولیه واردات را استناد می کند که نشان می دهد کاهش شدید در ماه اکتبر به 500000 بشکه در روز روغن نفت ایالات متحده به چین و کاهش بیشتر در نوامبر است. برای راسل ، همه چیز در مورد قیمت است. برای ابرهارت ، این همچنین در مورد سیاست و جنگ تجاری است.

خبر مرتبط  روسیه در حال نبرد ایالات متحده در نبرد برای بازار بزرگ انرژی چین - RT Business News

“در حالی که واردات نفت خام ایالات متحده برای تصفیه خانه های چین اغلب منطقی نیست ، پکن آنها را به ادامه خرید با نزدیک شدن به انتخابات هدایت کرده است – نشانه این که چین می داند در صورت پیروزی رئیس جمهور در دوره دوم ریاست جمهوری ، مسئله تجارت با ترامپ تشدید خواهد شد ، “ ابرهارت نوشت.
همچنین در rt.com
آیا هند واقعاً می تواند عرضه نفت به چین را متوقف کند؟با این وجود همه موافق نیستند که سیاست برنده اقتصاد خواهد بود. در حقیقت ، داده های شرکت های تحقیقاتی بازار چینی نشان می دهد که تصفیه کنندگان خصوصی ، اگر غول های دولتی نباشند ، ممکن است مصرف روغن خارجی خود را در ماه و آینده به شدت کاهش دهند. به هر حال ، فضای ذخیره سازی محدود است و شرکت های انرژی چینی ماه هاست که آن را پر می کنند در حالی که تقاضا در حال بهبود است ، اما هنوز به حالت رشد بر نمی گردد ، حتی در چین با اقتصاد برگشتی.

خبر مرتبط  انگلیس 4.6 میلیارد پوند برای کمک به زنده ماندن مشاغل دشوار از طریق تجدید قفل مجدد Covid-19 فراهم می کند - RT Business News

به نظر می رسد که نظر غالب در مورد کاهش واردات نفت چین ، از ایالات متحده و جاهای دیگر ، در ماه های آینده ، به ویژه به دلیل پایین بودن نرخ اجرای پالایشگاه. رویترز در اوایل هفته جاری گزارش داد که به دلیل کمبود روغن خام و حاشیه ضعیف صادرات سوخت ، از ابتدای ماه جاری پالایشگاه 5-10 درصد کاهش می یابد. این به معنای فشار بیشتر بر قیمت ها است. و این همه اش نیست. برخی از تحلیلگران انتظار دارند كه چین فروش نفتی را كه ارزان خریداری كرده است در بهار آغاز كند. اکنون این خبر خوبی برای قیمت نفت خواهد بود.

توسط ایرینا اسلاو برای Oilprice.com