چین ممکن است یوان دیجیتال را در بزرگترین برنامه تحویل مواد غذایی کشور – RT Business News – آزمایش کند

بانک مردم چین ممکن است ارز دیجیتال حاکم خود را بر روی یک سرویس تحویل محبوب مواد غذایی که توسط Meituan Dianping اجرا می شود ، اجرا کند ، سکویی با 450 میلیون کاربر در صدها شهر در سراسر کشور.

به گزارش بلومبرگ ، روز چهارشنبه با استناد به منابع ، این شرکت قبلاً مذاکرات مربوط به این موضوع را با یک بخش ویژه بانک مرکزی آغاز کرده است. Meituan Dianping ممکن است محاکمه ها را به 2 هزار و 800 شهر و منطقه که در آن فعالیت دارد گسترش دهد. با این حال ، مشخص نیست که آزمایش محدود به چند شهر خواهد بود زیرا هنوز شرایط معامله نهایی نشده است.

خبر مرتبط  پکن متعهد شد که پس از آخرین حمله ترامپ به برنامه های پرداخت چینی - RT Business News ، اقدامات لازم را انجام دهد
همچنین در rt.com
چین برای تست یوان دیجیتالی از طریق بستر سلام و احتیاط با بیش از 550 میلیون کاربراگر این طرح به جلو پیش رود ، Meituan می تواند دومین غول آنلاین شرکت کننده در آزمایش انبوه پرداخت الکترونیکی ارز دیجیتال (DCEP) باشد. در اوایل این ماه ، غول تودرنگ چینی Didi Chuxing فاش کرد که این ممکن است به یکی از اولین کاربران شرکت های ارز مجازی تحت حمایت دولت تبدیل شود. هر دو برنامه تقریباً نیم میلیارد کاربر دارند.

Meituan ، که توسط غول فناوری چینی Tencent ، پشتیبانی می شود ، پیشرو در صنعت تحویل غذا چین است و سهم بازار آن بیش از 65 درصد است. این شرکت میزبان میلیارد ها دلار در معاملات روزانه است و خدمات مختلفی از تحویل غذا تا رزرو سفر و بلیط فیلم ارائه می دهد.

خبر مرتبط  کارشناس انرژی به Boom Bust - RT Business News گفت: "درمان قیمت پایین نفت پایین است"
همچنین در rt.com
یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهدپکن شش سال است که روی یوان دیجیتال کار می کند و اعتقاد بر این است که با صدور ارز مجازی به عموم مردم بسیار نزدیک است. در حالی که آزمایش های محدود در حال حاضر در چندین شهر در سراسر کشور در حال انجام است ، بانک مرکزی پیش از این فاش کرده بود که می خواهد آن را برای بازی های المپیک زمستانی 2022 آماده کند.

خبر مرتبط  اشتباه نکنید ، مبانی طلا "بیشترین صعودی در تاریخ" است - پیتر شیف - RT Business News

یوان دیجیتال با شماره تلفن هوشمند دارنده ارتباط خواهد یافت ، و معاملات از طریق یک برنامه انجام می شود. کاربران می توانند با ضربه زدن به تلفن ها ، پول را بین حساب ها منتقل کنند ، دقیقاً مثل دستیابی به تغییر پول نقد فیزیکی. ارز مناقصه قانونی خواهد بود ، بنابراین می تواند بدون نیاز به بانک به عنوان واسطه مبادله شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید