چین مانع واردات گوشت خوک آلمان در مورد تب خوکی آفریقایی می شود – اخبار تجاری RT

ترس کشاورزان آلمانی تحقق یافته است ، زیرا خریدار برتر جهان ، چین ، پس از تأیید بیماری تب خوک در یک گراز وحشی در براندنبورگ ، رسماً واردات محصولات گوشت خوک و خوک آلمان را اعمال کرده است.

آژانس گمرکی چین و وزارت کشاورزی به طور مشترک روز شنبه ممنوعیت گسترده پیش بینی شده را اعلام کردند. کلیه محصولات گوشت خوک که از سومین تامین کننده بزرگ گوشت خوک چین ، آلمان حمل می شود ، باید پس فرستاده شود یا از بین برود و وارداتی که در حال انجام است مشمول قرنطینه می شود.
همچنین در rt.com
چین بزرگترین وارد کننده گوشت روسی می شودخبر مرتبط  بانک انگلیس درباره اخلال در سیستم مالی انگلیس پس از Brexit هشدار داد - RT Business News

پکن مدتی است که با شیوع بیماری تب خوکی در داخل کشور مبارزه می کند. این ویروس بر روی انسان تأثیر نمی گذارد ، اما برای حیوانات کشنده است و بسیاری از دام های چین را از بین برده است. در نتیجه ، برای جبران کمبود گوشت و پایین آوردن قیمت گوشت خوک ، مجبور شد واردات را افزایش دهد.

در اوایل این هفته ، دولت آلمان تایید کرد که یک گراز وحشی در براندنبورگ از نظر تب آفریقا مثبت ارزیابی شده است. پس از آنکه کره جنوبی محدودیت هایی در واردات گوشت خوک آلمان ایجاد کرد ، کشاورزان نگران بودند که بازار سودآور دیگری در آسیا را از دست بدهند ، بازار معروف به خرید قطعات خوک ، مانند دم و گوش ، که در سایر مناطق جهان محبوب نیست. تولیدکنندگان آلمانی از چین خواستند که از ممنوعیت ممنوعیت حمل گوشت خوک جلوگیری کند و فقط مناطقی را که تحت تأثیر حیوان آلوده قرار گرفته اند محدود کند.

خبر مرتبط  تحلیلگر - RT Business News - قیمت طلا می تواند طی دو سال به 3500 دلار برسد
همچنین در rt.com
مطالعه چینی هشدار می دهد که آنفولانزای خوکی جدید با پتانسیل همه گیر است ، WHO هشدار می دهد “ما نمی توانیم محافظت کنیم”صادرات گوشت خوک آلمان به چین در سال 2019 از 1 میلیارد دلار فراتر رفت و در سال جاری نیز به روند صعودی خود ادامه داد. به گزارش رویترز ، در چهار ماه اول سال 2020 ، چین واردات خود را از آلمان دو برابر کرد و حدود 158000 تن را حمل کرد. اما آنچه که یک سناریو کابوس برای کشاورزان آلمانی محسوب می شود و افزودن مشکلاتی که در حال حاضر به دلیل ویروس کرونا دارند ، می تواند برای واردکنندگان گوشت رقیب مانند ایالات متحده و برزیل مفید باشد. قیمت گوشت در حال حاضر افزایش یافته است ، در حالی که معاملات آتی گرگ ایالات متحده از جمعه دومین جلسه مثبت را تجربه می کند.

خبر مرتبط  Coronavirus فروش الماس را تقریباً متوقف می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید