چین قصد دارد تا پایان سال 600،000 ایستگاه 5G را نصب کند – گزارش ها – خبرنامه RT Business

وزارت صنعت و فن آوری اطلاعات این کشور را به رسانه های محلی اعلام کرده است که تعداد ایستگاه های پایه 5G که امکان دسترسی به شبکه های بی سیم فوق سریع را دارند ، بیش از چهار برابر چین در سال 2020 تعیین شده است.

در حال حاضر حدود 250،000 واحد در کشور مشغول به کار هستند که به بیش از 36 میلیون کاربر خدمات ارائه می دهند. چین قصد دارد با افزودن نزدیک به 10،000 ایستگاه جدید هر هفته ، ساخت و سازها را سرعت ببخشد – یک افزایش بزرگ در مقایسه با سال 2019 ، زمانی که کمتر از 2500 برج در هفته ساخته می شدند. تا پایان سال ، بیش از 600،000 ایستگاه پایه 5G تکمیل خواهد شد ، که شهرهای بزرگ چین را پوشش می دهد.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی آماده اند 9.5 میلیارد دلار در پروژه LNG 2 Arctic روسیه قرار دهند - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
هواوی می گوید که برای “بقا” می جنگد زیرا واشنگتن تأمین کنندگان جهانی تراشه را قطع می کندفناوری نسل بعدی کاربران را قادر می سازد از اینترنت سریع موبایل لذت ببرند و به طور فعال توسط اپراتورهای بزرگ چینی پیاده سازی می شوند. براساس گزارش خبرگزاری شین هوا ، فقط در ماه آوریل ، تعداد کاربران 5G در کشور حداقل هفت میلیون افزایش یافته است.

خبر مرتبط  پکن متعهد شد که پس از آخرین حمله ترامپ به برنامه های پرداخت چینی - RT Business News ، اقدامات لازم را انجام دهد

شرکت بزرگ مخابراتی چین ، هواوی ، رهبر جهانی فناوری 5G است. این غول فناوری با داشتن بیش از 3،000 درخواست ثبت اختراع ، بزرگترین نمونه کارها اعلام شده 5G را به خود اختصاص داده است. در حالی که هواوی در بسیاری از کشورها در سراسر جهان مشغول حضور در شبکه های 5G بوده است ، این کشور تحت نظارت بیشتر قرار گرفته است ، زیرا ایالات متحده متحدین خود را تحت فشار قرار داده است تا در لیست سیاه این شرکت قرار بگیرند.

خبر مرتبط  بازار سهام سهام حباب گسترده ای را که متعلق به فدرال رزرو است ، می گوید: Boom Bust RT - News Business News
همچنین در rt.com
یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهدواشنگتن علاوه بر تلاش برای محرومیت هواوی از قراردادهای خارجی 5G ، واشنگتن نیز این شرکت را در فهرست افراد مشهور خود قرار داده است و مشاغل آمریکایی را از برخورد با آن بدون اجازه ویژه منع کرده است. در آخرین اقدام خود ، ایالات متحده سعی در از بین بردن شرکت از منابع نیمه هادی جهانی داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید