چین سال آینده یوان دیجیتال را برای جایگزین کردن پول نقد راه اندازی می کند – RT Business News

بانک مردم چین برنامه هایی را برای ارائه ارز دیجیتال مستقل خود به موقع برای بازی های المپیک زمستانی 2022 آماده کرده است. این اطلاعیه در حالی منتشر می شود که همه گیر Covid-19 سرعت تغییر در پول کاغذ را تسریع کرده است.

یی باند ، رئیس بانک مرکزی گفت ، محاکمات محدود در حال حاضر در شنژن ، سوژو ، چنگدو و منطقه جدید شیونگان در شمال استان هبی در حال انجام است. وی به خبرنگاران گفت كه دولت چین قصد دارد تست های آزمایشی را در سالن های المپیك برگزار كند ، هرچند هنوز یك برنامه رسمی برای انتشار وجود ندارد.

خبر مرتبط  قیمت نفت با افزایش نگرانی های بیش از حد عرضه - RT Business News

عضو نامعلوم شورای ایالتی با آگاهی از این پروژه به نیکوی آسیا گفت: اگر دولت از نتایج تست های امسال راضی باشد ، ارز “سال آینده صادر می شود.” در غیر این صورت، “آزمایش های بعدی سال آینده انجام می شود” او گفت.
همچنین در rt.com
سرمایه گذار به گزارش Keizer RT می گوید ، یوان دیجیتال چین جایگزین هژمونی دلار آمریکا و بیت کوین خواهد شد و به مسابقه می پیوندند.یوان دیجیتال با شماره تلفن هوشمند دارنده مرتبط خواهد شد و معاملات از طریق یک برنامه انجام می شود. کاربران می توانند با ضربه زدن به تلفن ها ، پول را بین حساب ها منتقل کنند ، دقیقاً مثل دستیابی به تغییر پول نقد فیزیکی. ارز مناقصه قانونی خواهد بود ، بنابراین می تواند بدون نیاز به بانک به عنوان واسطه مبادله شود.

خبر مرتبط  فروش اتومبیل های برقی در روسیه در حال رشد است اما دقیقاً جلب توجه نمی کند - RT Business News

اندازه معاملات براساس تأیید هویت محدود خواهد شد. شماره تلفن به تنهایی فقط معاملات كوچك را مجاز می سازد ، در حالی كه اثبات هویت یا عكس كارت بدهی می تواند این حد را بالا ببرد. صحبت با نماینده بانک به صورت حضوری می تواند باعث شود کلاه به طور کامل برداشته شود. فعالیت های مشکوک جنایی از طریق تاریخچه معاملات انجام می شود.

خبر مرتبط  کارشناس انرژی به Boom Bust - RT Business News گفت: "درمان قیمت پایین نفت پایین است"

به گفته ادی یو ، مدیر اجرایی مؤسسه پولی هنگ کنگ ، استفاده و محبوبیت فناوریهای جدید پرداخت آسانتر شده است زیرا رشد نگرانی های کورو ویروس باعث می شود تا مصرف کنندگان ارزهای دیجیتالی را به پول نقد فیزیکی ترجیح دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید