چین در سال 2021 بیش از 600000 ایستگاه 5G جدید ایجاد خواهد کرد – RT Business News

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین اعلام کرد که این کشور قصد دارد ضمن راه اندازی صدها هزار ایستگاه پایه 5G جدید در سال جاری ، سرعت گسترش فناوری بی سیم را تسریع کند.

این کشور از اواسط ماه دسامبر بیش از 718،000 ایستگاه 5G ساخته است و سیگنالهای 5G در بیش از 300 شهر در سطح استان و بالاتر در دسترس هستند.

به گفته وزیر صنعت و اطلاعات شیائو یاقینگ ، چین در سال 2021 بیش از 600000 ایستگاه پایه 5G اضافه می کند و ساخت و کاربرد شبکه های 5G را به روشی منظم ارتقا می دهد. دولت همچنین پوشش 5G را در شهرهای بزرگ تسریع می کند و ساخت مشترک و به اشتراک گذاری ایستگاه های پایه 5G را بین اپراتورهای مخابراتی پیش می برد.

خبر مرتبط  روسیه به لطف افزایش عملکرد دانه به رکورد جدید برداشت گندم نزدیک می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
دولت انگلیس پاکسازی Huawei چین را از عرضه 5G این کشور آغاز کردشیائو به نقل از China Daily گفت که این پروژه همچنین پروژه های آزمایشی شبکه 5G صنعتی را با تمرکز بر 10 صنعت اصلی و تشکیل 20 سناریوی کاربردی صنعتی انجام خواهد داد.

خبر مرتبط  پیشنهاد تایوان برای تضمین معامله تجارت گریزان با ایالات متحده است که احتمالاً باعث خشم چین است - RT Business News

به گفته وزارتخانه ، بیش از 1100 پروژه که بر اجرای یکپارچه سازی 5G و اینترنت صنعتی تمرکز دارند ، در ماه نوامبر در سراسر چین در حال ساخت بودند.

آکادمی فناوری اطلاعات و ارتباطات چین گفته است که این کشور احتمالاً 1.2 تریلیون یوان (184 میلیارد دلار) برای ساخت شبکه 5G تا سال 2025 هزینه خواهد کرد و بیش از 3.5 تریلیون یوان (536 میلیارد دلار) سرمایه گذاری در زنجیره های صنعتی بالادست و پایین دست را هدایت می کند. و سایر بخشهای مرتبط تا آن زمان.

خبر مرتبط  بانکداران "رولت مالی روسی را بازی می کنند" تا زمانی که "سر آمریکا را نکشند" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

رئیس آکادمی لیو دوو گفت: حدود 20 درصد از برنامه های 5G مصرف گرا خواهد بود و 80 درصد از پتانسیل تجاری آن در استفاده از آن در بخش های سنتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید