چین برای سو Googleاستفاده احتمالی از بازار Android ، از Google تحقیق می کند – گزارش – اخبار تجاری RT

رویترز به نقل از منابع گزارش داد ، پکن در حال آماده سازی برای راه اندازی یک تحقیق ضد انحصاری در Alphabet’s Google است.

دو نفر از افراد آشنا به این موضوع گفتند که این پرونده سال گذشته توسط غول فناوری هواوی مطرح شده و توسط عالی ترین تنظیم کننده بازار کشور برای بررسی به کمیته ضد انحصاری شورای دولتی ارسال شده است.

آنها افزودند که تصمیم در مورد ادامه تحقیقات رسمی ممکن است به زودی در ماه اکتبر باشد و تحت تأثیر روابط چین و ایالات متحده قرار گیرد.

خبر مرتبط  چین پیروزی خود را بر فقر مطلق در سراسر کشور اعلام کرد و از سال 2012 99 میلیون نفر را از فقر نجات داد - RT Business News

تحقیقات بالقوه اقدامات ایالات متحده علیه شرکت های چینی مانند هواوی و تیک توک را که به تهدید امنیت ملی آمریکا متهم شده بودند ، دنبال می کند.
همچنین در rt.com
Huawei با راه اندازی برنامه جدید نقشه نشان می دهد که ممنوعیت شرکت غول فناوری چین توسط ترامپ ممکن است در گوگل نتیجه معکوس دهدخبر مرتبط  چین برای تسریع در خرید مزرعه ایالات متحده در معاملات معاملاتی فاز اول - RT Business News

چین در حال حاضر با اصلاحات پیشنهادی از جمله افزایش چشمگیر حداکثر جریمه ها و ضوابط گسترده برای قضاوت در مورد کنترل یک شرکت در بازار ، قوانین ضد انحصاری خود را اصلاح می کند.

به گفته منابع رویترز ، یک تحقیق احتمالی همچنین اتهاماتی را که موقعیت گوگل در بازار می تواند ایجاد کند ، بررسی می کند “آسیب شدید” به شرکت های چینی مانند هواوی ، زیرا از دست دادن پشتیبانی غول فناوری ایالات متحده از سیستم عامل های مبتنی بر Android منجر به از دست دادن اعتماد به نفس و درآمد می شود.

خبر مرتبط  دولت آمریكا برنامه 5G مداخله در بازار را برای شکستن تسلط بر هواوی چین - RT Business News

“چین همچنین به کارهایی که سایر کشورها انجام داده اند ، از جمله برگزاری پرس و جو با مدیران گوگل ،” یکی از منابع گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید