چین برای سو Googleاستفاده احتمالی از بازار Android ، از Google تحقیق می کند – گزارش – اخبار تجاری RT

رویترز به نقل از منابع گزارش داد ، پکن در حال آماده سازی برای راه اندازی یک تحقیق ضد انحصاری در Alphabet’s Google است.

دو نفر از افراد آشنا به این موضوع گفتند که این پرونده سال گذشته توسط غول فناوری هواوی مطرح شده و توسط عالی ترین تنظیم کننده بازار کشور برای بررسی به کمیته ضد انحصاری شورای دولتی ارسال شده است.

آنها افزودند که تصمیم در مورد ادامه تحقیقات رسمی ممکن است به زودی در ماه اکتبر باشد و تحت تأثیر روابط چین و ایالات متحده قرار گیرد.

خبر مرتبط  مرگ نفت ایالات متحده - RT Business News

تحقیقات بالقوه اقدامات ایالات متحده علیه شرکت های چینی مانند هواوی و تیک توک را که به تهدید امنیت ملی آمریکا متهم شده بودند ، دنبال می کند.
همچنین در rt.com
Huawei با راه اندازی برنامه جدید نقشه نشان می دهد که ممنوعیت شرکت غول فناوری چین توسط ترامپ ممکن است در گوگل نتیجه معکوس دهدخبر مرتبط  با از بین رفتن اقتصاد ایالات متحده از سال 2008 ، تنها چیزی که برای فدرال رزرو باقی مانده است چاپ تریلیون دلار بدهی است - Keizer Report - RT Business News

چین در حال حاضر با اصلاحات پیشنهادی از جمله افزایش چشمگیر حداکثر جریمه ها و ضوابط گسترده برای قضاوت در مورد کنترل یک شرکت در بازار ، قوانین ضد انحصاری خود را اصلاح می کند.

به گفته منابع رویترز ، یک تحقیق احتمالی همچنین اتهاماتی را که موقعیت گوگل در بازار می تواند ایجاد کند ، بررسی می کند “آسیب شدید” به شرکت های چینی مانند هواوی ، زیرا از دست دادن پشتیبانی غول فناوری ایالات متحده از سیستم عامل های مبتنی بر Android منجر به از دست دادن اعتماد به نفس و درآمد می شود.

خبر مرتبط  فدرال رزرو باید "یک سوزن روایت" بخورد زیرا Covid-19 ایالات متحده را به "دو اقتصاد موازی" تقسیم می کند - خودی سابق بانک فدرال برای Boom Bust

“چین همچنین به کارهایی که سایر کشورها انجام داده اند ، از جمله برگزاری پرس و جو با مدیران گوگل ،” یکی از منابع گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید