چین برای ساخت طولانی ترین تونل ریلی سریع السیر زیر آب جهان – RT Business News

براساس روزنامه دیجیتال The Paper ، پروژه ساخت اولین تونل ریلی سریع السیر زیر دریایی چین در شرق استان ژجیانگ روز دوشنبه تصویب شد. سرمایه گذاری در این پروژه بالغ بر 4 میلیارد دلار خواهد بود.

انتظار می رود ساخت تونل زیر دریا جینتانگ در سال جاری آغاز شود ، در حالی که انجام این پروژه شش تا هفت سال به طول می انجامد.

با حداکثر عمق 78 متر و قطر 14 متر ، تونل 16.2 کیلومتری طولانی ترین تونل زیر دریا برای راه آهن سریع السیر در جهان پس از اتمام است. این جزیره ژینتانگ ژوشان و منطقه ساحلی نینگبو را بهم پیوند خواهد داد.

خبر مرتبط  افزایش قیمت طلا به عنوان coronavirus اقتصاد جهانی را لرزاند - RT Business News
همچنین در rt.com
چین طولانی ترین پل دریایی جهان را به روی هنگ کنگ و ماکائو گشودگروه جزایر Zhoushan در استان ژجیانگ ، به دلیل توسعه زیرساخت های هتل و سواحل تمیز ، بسیار مورد توجه گردشگران است. در حال حاضر ، می توانید با ماشین از طریق پل یا هوا به آنها برسید.

خبر مرتبط  مدیر ارشد سرمایه گذاری می گوید: "ما دلار را به کاغذ توالت تبدیل کرده ایم"

با تکمیل تونل زیر دریا ، قطارهایی که با سرعت 250 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند فقط در 30 دقیقه می توانند از نینگبو به ژوشان بروند. رانندگی بین دو مکان ، که توسط تعدادی پل به هم متصل شده است ، در حال حاضر حدود سه برابر بیشتر طول می کشد.

به گفته مقامات ، سیستم مدیریت اکتشاف زمین شناسی AI (هوش مصنوعی) که در حین ساخت استفاده خواهد شد وظایف نظارت کامل بر روند حفاری را دارد. این می تواند درک کند “تماس صفر” نظارت از راه دور و به طور موثر از خطر شیوع اپیدمی در محل ساخت و ساز جلوگیری می کند.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران که طلا را به عنوان "سنگ حیوان خانگی بی فایده" رها کردند ، اکنون آن را به عنوان دارایی در طول بحران کورو ویروس می بینند - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
چین “هوشمندترین” مگا نیروگاه برق آبی جهان را راه اندازی کرد (عکس ، فیلم)برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید