چین برای تسریع در خرید مزرعه ایالات متحده در معاملات معاملاتی فاز اول – RT Business News

بلومبرگ با استناد به منابع گفته است كه پكن قصد دارد خريد محصولات كشاورزي آمريكا را براي تطبيق توافقنامه تجارت فاز اول آمريكا و چين سرعت بخشد.

این گزارش به دنبال گفتگوهای میان وزیر امور خارجه آمریكا ، مایكل پومپئو و مقام ارشد سیاست خارجی چین در هاوایی این هفته است.

با توجه به شخصی که با این موضوع آشنا است ، وارد کننده برتر جهان سویا ، چین ، قصد دارد پس از کاهش خرید به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، همه چیز را از سویا تا ذرت و اتانول قدم بگذارد.

یک فرد جداگانه گفت که مقامات چین از خریداران کشاورزی دولتی خواسته اند که تمام تلاش خود را برای تحقق توافق مرحله یک انجام دهند.

خبر مرتبط  با افزایش تقاضا ، تولید فولاد چین در ژوئیه به رکورد جدید صعود کرد - RT Business News

روز پنجشنبه ، پومپئو گفت كه بالاترین مقام سیاست خارجی چین قول داده است كه به تمام تعهدات مربوط به تجارت تجاری عمل كند. در دیدار من با [Chinese Communist Party] یانگ جیچی ، عضو دفتر سیاسی ، او توصیه كرد كه تمام تعهدات فاز 1 معامله تجاری بین دو كشور ما را تكمیل و احترام كند. “ پمپئو توییت کرد

خبر مرتبط  ایجاد پول از هوای خالی منجر به سقوط دلار آمریکا خواهد شد - پیتر شیف - اخبار کسب و کار RT

این پیشرفت می تواند اختلال در تجارت بین دو اقتصاد بزرگ جهان را کاهش دهد ، که اخیراً بر سر همه چیز از ریشه شیوع کووید 19 به تبادل قانون جدید امنیتی در هنگ کنگ تبادل شده است.
همچنین در rt.com
چین برخی از واردات مزرعه آمریکایی را در حال رشد با ایالات متحده نسبت به هنگ کنگ متوقف می کندطبق شرایط تجارت تجاری ، چین متعهد شد تا دو سال دیگر 200 میلیارد دلار کالای آمریکایی دیگر از جمله محصولات کشاورزی 50 میلیارد دلاری را خریداری کند. ایالات متحده ، به نوبه خود ، تعرفه برخی کالاهای چینی را کاهش داده است ، اما محصولات خود را با ارزش 375 میلیارد دلار حفظ کرده است.

خبر مرتبط  خداحافظ بنیامین! روند جهانی دلاریزاسیون جهانی همچنان ادامه دارد و تقاضای طلا را به بالاترین حد خود افزایش می دهد - RT Business News

فاز اول معامله تجاری ایالات متحده و چین ، پکن را ملزم به خرید 36.5 میلیارد دلار كالاهایی از مزرعه آمریكایی كرد ، رقم بالغ بر 24 میلیارد دلار در سال 2017 ، قبل از جنگ تجاری. با این حال ، آمارها نشان می دهد كه چین در چهار ماه اول سال فقط 4.65 میلیارد دلار خریداری كرده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید