چین برای آزمایش یوان دیجیتال از طریق بستر سلام و احتیاط با بیش از 550 میلیون کاربر – RT Business News

بانک مرکزی چین برای آزمایش میزان استفاده از ارز دیجیتال مستقل خود با دیو Chuxing غول تگرگ این کشور همکاری می کند. یوان دیجیتال ممکن است اوایل سال آینده به عموم مردم عرضه شود.

دیدی روز چهارشنبه گفت که تنظیم کننده در حال همکاری با Didi است تا بتواند پرداخت الکترونیکی ارزهای دیجیتال (DCEP) را برای برنامه تگرگ سواری اعمال کند. این شرکت ، که در حال حاضر بیش از 550 میلیون کاربر را خدمت می کند و اغلب به عنوان Uber چین توصیف می شود ، ممکن است به یکی از اولین کاربران شرکتی جهان با ارز مجازی ایجاد شده توسط دولت تبدیل شود.

خبر مرتبط  مدیر سرمایه گذاری به گزارش Keizer گزارش می دهد: روسیه و چین جهان را به سمت STANDARD GOLD هدایت می کنند - اخبار بازرگانی RT

به گفته دیدی “دولت به دنبال پشتیبانی از توسعه بخش های اقتصادی واقعی با خدمات مالی نوآورانه است.” مدیر عامل شرکت چنگ وی در اوایل ژوئن گفت ، اوج سفارشات روزانه برای تقسیم سوارها از 30 میلیون فراتر رفته است ، و افزود که در اوایل ماه ژوئن مدیر عامل شرکت چنگ وی افزود ، افزود که تجارت تقسیم دوچرخه شاهد سفارش های روزانه 10 میلیون می باشد.

خبر مرتبط  گمانه زنی های بازار و نه تقاضای واقعی ، نفت روسیه را به پایین ترین نرخ 20 سال فرو برد - RT Business News
همچنین در rt.com
یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهدبانک مرکزی چین شش سال پیش یک تیم تحقیقاتی را برای بررسی احتمال راه اندازی ارز دیجیتال خود تشکیل داد. در ماه مه ، این بانک برنامه هایی را برای آماده ساختن یوان دیجیتال به موقع برای بازی های المپیک زمستانی 2022 نشان داد. محاکمات محدود در حال حاضر در چهار شهر در سراسر کشور در حال انجام است.

یوان دیجیتال ، که پیش بینی می شود جایگزین پول کاغذ شود ، با شماره تلفن هوشمند دارنده ارتباط خواهد یافت ، و معاملات از طریق یک برنامه انجام می شود. کاربران می توانند با ضربه زدن به تلفن ها ، پول را بین حساب ها منتقل کنند ، درست مثل داشتن تغییر پول نقد فیزیکی. ارز مناقصه قانونی خواهد بود ، بنابراین می تواند بدون نیاز به بانک به عنوان واسطه مبادله شود.

خبر مرتبط  روسیه 20 میلیارد دلار برای پروژه های سرمایه گذاری جدید با چین پیشنهاد می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید