چین با وجود پاکسازی ایالات متحده آماده لغو ممنوعیت پرواز بوئینگ 737 MAX مشکل نیست – RT Business News

جت های 737 MAX بوئینگ همچنان از بزرگترین بازار شرکت آمریکایی ممنوع هستند ، زیرا چین موقعیت خود را در مورد ایمنی هواپیما تغییر نداده و اجازه پرواز به آسمانها را نداده است.

به گزارش رسانه های محلی به نقل از ناظر ، اداره هواپیمایی کشوری چین (CAAC) اعلام کرد که تاریخی برای از سرگیری پروازهای بوئینگ 737 MAX تعیین نکرده است.

سازمان هواپیمایی تأکید کرد که موقعیت از ماه گذشته تغییر نکرده است ، زمانی که مدیر آن ، فنگ ژنگلین ، گفت که قبل از تصمیم برای برداشتن زمین باید اطمینان حاصل کند که هواپیمای مشکل دار از تغییرات ایمن و قابل اطمینان برخوردار است.

خبر مرتبط  مرگ امپراتوری آمریکا به دلیل خودکشی حاصل خواهد شد - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
FAA بوئینگ 737 مکس را به دلیل تصادفات مرگبار پس از 20 ماه زمین گیری ترخیص می کند تا دوباره پرواز کندوی پیشتر خاطرنشان کرد که 737 MAX باید سه شرط را داشته باشد. جدای از شفافیت در نتایج تحقیق در مورد علت تصادفاتی که منجر به کشته شدن 346 نفر شد ، پیشرفت های طراحی باید از بازرسی های قابلیت هوایی عبور کند و خلبانان باید آموزش کافی برای آنها ببینند.

سال گذشته ، چین اولین کشوری بود که هواپیماهای بوئینگ 737 MAX را پس از دومین سانحه مرگبار در عرض تنها 5 ماه زمین گیر کرد.

خبر مرتبط  در مسیر رسیدن به اوج جدید همیشه؟ بیت کوین با نزدیک شدن به 19000 دلار تجمع هیولای خود را گسترش می دهد - RT Business News

بیانیه تنظیم کننده چینی اندکی پس از تصمیم اداره فدرال هواپیمایی ایالات متحده (FAA) برای لغو تحریم تقریباً دو ساله صادر شد. در حالی که این تصمیم اجازه بازگشت سریع جت ها به آسمان را نمی دهد ، انتظار می رود که اولین پروازهای تجاری قبل از پایان سال از سر گرفته شود.
همچنین در rt.com
نهاد هواپیمایی هشدار می دهد که بسیاری از شرکت های هواپیمایی از بحران Covid زنده نخواهند ماند“تصویب FAA ایالات متحده به این معنی نیست که سایر کشورها باید از آن پیروی کنند” مهندس ارشد شو پینگ ، مدیر انستیتوی ایمنی هواپیمایی آکادمی علم و فناوری هواپیمایی کشوری ، به نقل از ChinaDaily گفت.

خبر مرتبط  این یک مشکل ذخیره سازی است ، نه یک مشکل در بازار که باعث کاهش قیمت نفت به پایین ترین نرخ های تاریخی می شود - RT Business News

بوئینگ اخیراً چشم انداز صعودی خود را برای بازار چین نشان داد. شرط بندی این که تردد مسافران در چین بسیار سریعتر از سایر کشورها رشد کند ، غول هوافضای آمریکا قصد دارد طی دو دهه آینده 8600 هواپیمای جدید به خطوط هوایی چین بفروشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید