چین امسال به عنوان اقتصاد پیشرو در جهان از بین خواهد رفت – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

مکس کییزر و استیسی هربرت می گویند ، بیماری همه گیر Covid-19 باعث شده است که “چرمی پس انداز” در ایالات متحده ایجاد شود ، که “کاملاً مخالف” با سیاست های طراحی شده برای تحریک رشد اقتصادی آمریکا است.

“مردم به دلیل اینکه دچار افسردگی می شوند ، مصرف نمی کنند.” مکس توضیح می دهد که اقتصاد آمریکا برای پس انداز ساخته نشده است. “سیستم مالی دوباره در حال فروپاشی است ، این بحران مالی جهانی دومین بخش است ، این بخش بحران 12 فدرال رزرو است و بخش دوم افسردگی است.”

https://www.youtube.com/watch؟v=wnpTRz9z1v0

خبر مرتبط  چین "نشانگر تسریع در بهبود اقتصادی" را نشان می دهد زیرا صادرات و واردات برای اولین بار از زمان ابتلا به بیماری Covid-19 رشد می کند - RT Business News

با توجه به او، “چین به عنوان اقتصاد مسلط در جهان به پایان خواهد رسید ، نه به این دلیل که همه اقتصادهای دیگر را پشت سر می گذارد ، بلکه به این دلیل است که کمترین آن را تحت تأثیر رکود جهانی قرار خواهد داد.”

در همین حال ، آمریکا خواهد بود “به شدت تحت تأثیر قرار گرفت” توسط رکود جهانی ، به همراه انگلیس ، فرانسه و ایتالیا. “چین کمترین ضربه را خواهد دید ، بنابراین آنها به طور پیش فرض اقتصاد پیشرو جهان خواهند بود.” مکس می گوید

خبر مرتبط  غول اینترنتی روسی Yandex خدمات تحویل غذا را در اسرائیل راه اندازی می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید