چین آزمایش آزمایشی یوان دیجیتال را برای آماده سازی آن تا سال 2022 گسترش داده است – RT Business News

وزارت بازرگانی چین روز جمعه برنامه هایی را برای گسترش برنامه آزمایشی ارز دیجیتال مستقل خود برای شامل چندین شهر بزرگ در سراسر کشور اعلام کرد.

این برنامه آزمایشی گسترش خواهد یافت تا بسیاری از مناطق مرفه چین مانند پایتخت پکن و مجاورت شهرداری تیانجین و استان هبی در شمال را پوشش دهد. دلتای یانگ تسه در جنوب؛ و در امتداد ساحل جنوبی ثروتمند چین ، و در استان گوانگدونگ و شهرهای همسایه هنگ کنگ و ماکائو.

این وزارتخانه گفت که شهرهای مناطق فقیرنشین مرکزی و غربی کشور که شرایط خاصی را برآورده می کنند ، آزمایشات ارز دیجیتال را نیز از بین خواهند برد. تست های داخلی در همه شهرها برای بهبود عملکرد ارز انجام خواهد شد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر کروناویروس می تواند دو برابر بد برای جنگ جهانی باشد - جنگ جهانی - مک کینزی - RT Business News

در ماه مه ، بانک مردم چین برنامه هایی را برای آماده سازی ارز دیجیتال مستقل خود به موقع برای بازی های المپیک زمستانی 2022 اعلام کرد. این گفته است که واحد پول جدید ، که دارای نام رسمی نیست ، اما با نام DC / EP داخلی و یا پرداخت دیجیتالی / پرداخت الکترونیکی شناخته شده است ، برخی از ویژگی ها را با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و ترازوی فیس بوک به اشتراک می گذارد. پیش بینی می شود ارز دیجیتال جایگزین وجه نقد در گردش شود.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی علی رغم عدم اطمینان و تنش ویروس کرونا در ایالات متحده ، پول نقد خود را به چین می ریزند - RT Business News
همچنین در rt.com
یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهددر ماه آوریل ، این بانک ارز دیجیتالی را در چهار شهر اصلی معرفی کرد: شنزن ، سوژو ، چنگدو و منطقه جدید Xiongan در استان شمالی هبی.

دولت قبلاً شروع به پرداخت کارمندان دولت در منطقه Xiangcheng در سوژو نیمی از یارانه حمل و نقل آنها به ارز دیجیتال به عنوان بخشی از دوره آزمایشی این شهر کرده است.

خبر مرتبط  عرضه IPO چینی در مبادلات ایالات متحده تحت ترامپ تسریع شد - گزارش - RT Business News

در ماه آوریل به کارمندان دولت گفته شد که نصب اپلیکیشن روی تلفنهای هوشمند خود را که ارز دیجیتال از آن انتقال می یابد ، آغاز کنند. به کارمندان دولت نیز گفته شد که پول جدید می تواند به حسابهای بانکی موجود آنها منتقل شود یا مستقیماً برای معاملات برخی از تجار تعیین شده استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید