چه کلافه؟ KFC به مشتریان روسی نگت مرغ های چاپی مصنوعی چاپ شده به مشتریان روسی را ارائه می دهد – RT Business News

دانشمندان و متخصصان روسی از KFC زنجیره فست فود برنامه ریزی کرده اند تا محصولات مرغ مصنوعی با چاپ 3 بعدی چاپ کنند. این پروژه در حال انجام است که انتظار می رود محصول نهایی امسال برای آزمایش امسال آماده شود.

تلاش بخشی از مفهوم KFC برای ایجاد یک است “رستوران آینده” ، که از فن آوری های پیشرفته ای مانند 3D bioprinting برای غلبه بر راه حل ها در صنعت مواد غذایی استفاده می کند ، از جمله گزینه های سازگار با محیط زیست برای گوشت سنتی.

“در KFC ، ما از نزدیک آخرین روندها و نوآوری ها را زیر نظر می گیریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا با معرفی فن آوری های پیشرفته به شبکه های رستوران خود ، مرتباً همگام با اوقات خود ادامه دهیم.” گفت: Raisa Polyakova ، مدیر کل KFC روسیه و CIS.

خبر مرتبط  فولکس واگن بعد از خاموش شدن Covid-19 تولید خود را در بزرگترین کارخانه اتومبیل اروپا از سر گرفت - RT Business News

“محصولات گوشتی دست دوم مرحله بعدی در توسعه مفهوم” رستوران آینده “است. آزمایش ما در آزمایش فناوری bioprinting سه بعدی برای تولید محصولات مرغ همچنین می تواند به چندین مشکل جهانی در حال رسیدگی کمک کند. ما خوشحالیم که به پیشرفت آن کمک کرده و در تلاش هستیم تا آن را در دسترس هزاران نفر از مردم روسیه و در صورت امکان در سراسر جهان قرار دهد. “
همچنین در rt.com
پس از گوشه گیری از بازار محصولات زراعی GMO با تصاحب مونسانتو ، بایر چشم خود را به تقلید “گوشت” می چرخاندخبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده می تواند به 20٪ برسد ، و انتظار می رود نزدیک به 2 میلیون ادعا - RT Business News

شرکت روسی 3D Bioprinting Solutions ، که به دلیل پروژه های زیست محیطی بسیار مشهور است ، از فناوری خود برای ایجاد گوشت مرغ آزمایشگاهی استفاده می کند. این فرایند از سلول های مرغ و مواد گیاهی برای تولید یک محصول خوراکی استفاده می کند که طعم و بافت گوشت مرغ را از نزدیک تکمیل می کند. KFC مسئول نان و ادویه جات است.

خبر مرتبط  رئیس سابق فولکس واگن به دلیل رسوایی "دیزلگیت" محاکمه می شود - RT Business News

طبق گفته ها ، گوشت بیوپری دار شده همان میكرولمنت های گوشت مرغ سنتی را دارا می باشد اما نیاز به افزودنی هایی كه به عنوان یك بخش معمولی در دامپروری تبدیل شده اند را از بین می برد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید