چه بخواهیم و چه نخواهیم ، ایالات متحده دیگر دنیا را در کف خود نگه نمی دارد ، چین – پروفسور ریچارد وولف برای RT’s Boom Bust – RT Business News

در حالی که کمتر از یک هفته به مراسم تحلیف جو بایدن باقی مانده است ، واشنگتن با 15000 نفر از اعضای گارد ملی در خیابان های پایتخت ، با بسته شدن و مسدود کردن جاده ها ، آماده می شود.

کریستی آی ، مجری برنامه Boom Bust RT ، پس از دیدن آنچه که بیشتر مردم آمریكا به دیدن آن در سایر كشورها دارند ، از پروفسور ریچارد ولف پرسید كه دلار ، بازارها و سیستم سیاسی آمریكا در پیش است.

خبر مرتبط  پیتر شیف به بوم بوست می گوید - تقاضای طلا به عنوان یک جایگزین پولی به طرز چشمگیری افزایش می یابد - RT Business News

بیشتر بخوانید: چین به زودی به عنوان مرکز مالی جهان – نیویورک و لندن رقابت خواهد کرد – ری دالیو

“هیچ سوالی در ذهن من وجود ندارد که همه دنیا به ایالات متحده نگاه می کنند و علائم زیادی از انحطاط و فروپاشی را می بیند” این اقتصاددان با تأکید بر اینکه این روند طولانی است ، گفت:

“چه این شکست های خارق العاده ای باشد که برای مهار Covid آماده می شود ، ما چهار درصد از جمعیت جهان هستیم و 20 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا داریم. هیچ رقصی در این مورد وجود ندارد ، “ ولف گفت.

خبر مرتبط  بیت کوین به طور خلاصه 12،000 دلار گذشته را شکست و به بالای 1 سال رسید - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=NgUeu–5a3U

این کارشناس اضافه کرد که ایالات متحده در حال حاضر با 25 میلیون بیکار آمریکایی ، شورش در پایتخت و شکستگی سیستم سیاسی در رکود است ، که انتظار می رود به ارزش ارز و الگوهای سرمایه گذاری تبدیل شود.

“این احساس وجود دارد که هر آنچه ایالات متحده به عنوان یک کشور برتر سرمایه داری بود ، جهان را در کف خود نگه داشت ، آن را با هم نگه داشت ، مرکز جهان آزاد … همه این عبارات دیگر کاربرد ندارند ، ما قدرت اقتصادی در حال رشد نیستیم جهان “ او گفت. “این چین است ، شاید از آن خوشتان نیاید ، اما واقعیت است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  افزایش قیمت نفت در میان گزارش روسیه ، اوپک و تولیدکنندگان متفقین موافق کاهش تاریخی تولید هستند - RT Business News