چه اتفاقی می افتد اگر اقتصاد قفل شدن تاج تا ماه مه برداشته نشود ، اقتصاد هند چه خواهد بود؟ – اخبار تجاری RT

با توجه به تصمیم هند برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19 ، هفته آینده بسته شد و قرار بود هفته آینده پایان یابد ، شرکت مشاوره جهانی مک کینزی و شرکت هشدار داده است که این اقدامات می تواند با هزینه زیادی انجام شود.

در گزارش اخیر خود ، مشاوره سه سناریوی ممکن را برای اقتصاد کشور در نظر گرفته است ، بسته به اینکه مدت محدودیت ها در چه شرایطی قرار دارند. تصمیم به طولانی کردن قفل قفل ، که در روز شنبه اعلام شد ، پیش بینی را با کمترین ضربه (10 درصد انقباض در سه ماهه اول) غیرممکن می کند ، زیرا در مورد اقدامات برداشته شده در روز سه شنبه پیش بینی شده بود.

خبر مرتبط  ایرباس نسبت به اخراج گسترده در میان "بحران شدید" در تاریخ شرکت هشدار داد - RT Business News
همچنین در rt.com
کمبود قفل در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز برای اقتصاد هند هزینه کنددر حالی که هنوز مشخص نیست که هندی ها چقدر دیگر مجبور به ماندن در خانه هستند ، اگر این قفل برای یک ماه دیگر ادامه یابد ، می تواند 32 میلیون معیشت را در معرض خطر قرار دهد و اقتصاد این کشور می تواند در سه ماهه اول حدود 20 درصد قرارداد ببندد. هشدار

با این حال ، نتایج سالانه در این مورد چندان ویران کننده نخواهد بود ، با رشد بین دو تا سه درصد در سال مالی 2021.

بیشتر بخوانید

بدترین سناریو که توسط این گزارش پیش بینی شده است ، گفت که ممکن است یک کاهش اقتصادی سالانه حتی عمیق تر از حدود 8 تا 10 درصد کاهش یابد. این ممکن است اتفاق بیفتد اگر بیماری همه گیر کشور را ویران کند و مقامات مجبور به اعمال محدودیت های اضافی شوند که در سه ماهه دوم و بعد از آن رخ می دهد. این سناریو منجر به نتیجه می شود “حتی عدم تمایل بیشتر مهاجران برای از سرگیری کار و [ensure] بسیار کندتر از بهبود است. “

برای ارزیابی این ریسکها ، شرکت مشاوره با بیش از 600 اقتصاددان ، کارشناس بازار مالی و سیاست گذاران در 100 شرکت در چند بخش مختلف صحبت کرده است.

خبر مرتبط  اقتصاد آلمان ممکن است امسال به دلیل بحران کرو ویروس بیش از 9 درصد کاهش یابد - RT Business News

احتمال بالقوه اقتصادی کوراو ویروس به بخش متفاوت خواهد بود ، در حالی که حمل و نقل هوایی ، صنعت خودرو ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات بیشترین بازدید را دارند. تقاضا در دسته های کلیدی نیز به شدت کاهش می یابد.

“مصرف در سه ماهه جاری می تواند بیش از 30 درصد در گروههای اختیار ، مانند پوشاک و اثاثیه ، و در مناطقی مانند غذا و لوازم خانگی تا 10٪ کاهش یابد.” تحلیل گفت:

خبر مرتبط  Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی از بین ببرد - RT Business News

از شنبه ، براساس اطلاعات جان هاپکینز ، تاج این ویروس بیش از 7500 نفر در هند را آلوده کرده و تقریبا 250 کشته برجای گذاشته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید