چه اتفاقی می افتد اگر اقتصاد قفل شدن تاج تا ماه مه برداشته نشود ، اقتصاد هند چه خواهد بود؟ – اخبار تجاری RT

با توجه به تصمیم هند برای جلوگیری از گسترش بیشتر Covid-19 ، هفته آینده بسته شد و قرار بود هفته آینده پایان یابد ، شرکت مشاوره جهانی مک کینزی و شرکت هشدار داده است که این اقدامات می تواند با هزینه زیادی انجام شود.

در گزارش اخیر خود ، مشاوره سه سناریوی ممکن را برای اقتصاد کشور در نظر گرفته است ، بسته به اینکه مدت محدودیت ها در چه شرایطی قرار دارند. تصمیم به طولانی کردن قفل قفل ، که در روز شنبه اعلام شد ، پیش بینی را با کمترین ضربه (10 درصد انقباض در سه ماهه اول) غیرممکن می کند ، زیرا در مورد اقدامات برداشته شده در روز سه شنبه پیش بینی شده بود.

خبر مرتبط  روسیه 10 ماه متوالی به عنوان دومین تولید کننده بزرگ نفت جهان باقی مانده است - گزارش - RT Business News
همچنین در rt.com
کمبود قفل در سراسر کشور می تواند بیش از 4 میلیارد دلار در روز برای اقتصاد هند هزینه کنددر حالی که هنوز مشخص نیست که هندی ها چقدر دیگر مجبور به ماندن در خانه هستند ، اگر این قفل برای یک ماه دیگر ادامه یابد ، می تواند 32 میلیون معیشت را در معرض خطر قرار دهد و اقتصاد این کشور می تواند در سه ماهه اول حدود 20 درصد قرارداد ببندد. هشدار

با این حال ، نتایج سالانه در این مورد چندان ویران کننده نخواهد بود ، با رشد بین دو تا سه درصد در سال مالی 2021.

بیشتر بخوانید

بدترین سناریو که توسط این گزارش پیش بینی شده است ، گفت که ممکن است یک کاهش اقتصادی سالانه حتی عمیق تر از حدود 8 تا 10 درصد کاهش یابد. این ممکن است اتفاق بیفتد اگر بیماری همه گیر کشور را ویران کند و مقامات مجبور به اعمال محدودیت های اضافی شوند که در سه ماهه دوم و بعد از آن رخ می دهد. این سناریو منجر به نتیجه می شود “حتی عدم تمایل بیشتر مهاجران برای از سرگیری کار و [ensure] بسیار کندتر از بهبود است. “

برای ارزیابی این ریسکها ، شرکت مشاوره با بیش از 600 اقتصاددان ، کارشناس بازار مالی و سیاست گذاران در 100 شرکت در چند بخش مختلف صحبت کرده است.

خبر مرتبط  کارآفرین فناوری به گزارش Keizer می گوید - دولت نمی تواند هیچ کاری برای متوقف ساختن فن آوری در از بین بردن نیروی کار انجام دهد - RT Business News

احتمال بالقوه اقتصادی کوراو ویروس به بخش متفاوت خواهد بود ، در حالی که حمل و نقل هوایی ، صنعت خودرو ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات بیشترین بازدید را دارند. تقاضا در دسته های کلیدی نیز به شدت کاهش می یابد.

“مصرف در سه ماهه جاری می تواند بیش از 30 درصد در گروههای اختیار ، مانند پوشاک و اثاثیه ، و در مناطقی مانند غذا و لوازم خانگی تا 10٪ کاهش یابد.” تحلیل گفت:

خبر مرتبط  بانکدار به RT گزارشگر Keizer گزارش می دهد - هژمونی دلار آمریکا خیلی سریع پایان می یابد و مردم وقت بیرون آمدن ندارند - RT Business News

از شنبه ، براساس اطلاعات جان هاپکینز ، تاج این ویروس بیش از 7500 نفر در هند را آلوده کرده و تقریبا 250 کشته برجای گذاشته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید