چهار در 10 برنامه استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت در طول سال – Mastercard – RT Business News

آخرین بررسی انجام شده توسط غول کارت های اعتباری Mastercard نشان داده است که نزدیک به 40 درصد از افراد در نظرسنجی قصد دارند از ارزهای رمزپایه برای پرداخت در سال آینده استفاده کنند.

با توجه به الف نظر سنجی با عنوان “اشتهای مصرف کننده برای پرداخت دیجیتال از بین می رود” ، 67٪ اظهار داشتند که نسبت به یک سال پیش در استفاده از ارز رمزنگاری باز هستند.

وقتی نوبت به هزاره می رسد ، 77٪ علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال هستند ، 75٪ می گویند اگر بهتر آنها را بفهمند از رمزنگاری استفاده می کنند.

خبر مرتبط  اخراج کارمندان هواپیمایی "تضعیف" ممکن است 10 میلیون شغل دیگر در خارج از صنعت را به خطر بیندازد - سخنگوی انجمن خلبانان متفقین - RT Business News

“در حالی که علاقه مصرف کننده به ارز رمزنگاری شده – به ویژه ارزهای دیجیتال شناور مانند بیت کوین – زیاد است ، اما هنوز کار برای اطمینان از انتخاب ، حمایت از مصرف کننده و انطباق نظارتی آنها لازم است” مطالعه می خواند.
همچنین در rt.com
Crypto going mainstream: Mastercard اجازه پرداخت در ارزهای رمزپایه را می دهداین شرکت گزارش داد که 93٪ از پاسخ دهندگان استفاده از حداقل یک روش پرداخت در حال ظهور را در نظر می گیرند ، از جمله رمز ارز ، بیومتریک ، کدهای بدون تماس یا QR.

خبر مرتبط  خط لوله تحریم تحریم ایران فقط چند ماه از اتمام آن گذشته است - RT Business News

این نظرسنجی بیش از 15500 پاسخ دهنده در 18 کشور آمریکای شمالی ، آمریکای لاتین ، خاورمیانه ، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه را تحت پوشش قرار داده است.

“همانطور که به جلو نگاه می کنیم ، ما باید ادامه دهیم تا همه انتخاب ها ، چه از طریق فروشگاه و چه از طریق آنلاین ، برای شکل دادن به و ایجاد اقتصاد دیجیتال برای همه امکان پذیر باشد.” مدیر ارشد محصولات در Mastercard ، Craig Vosburg گفت.

خبر مرتبط  بازار جهانی تلفن های هوشمند در سال 2020 تقریبا 9 درصد کاهش می یابد - گزارش - اخبار کسب و کار RT

در ماه فوریه ، کارت اعتباری عمده برنامه هایی را اعلام کرد که به مشتریان امکان پرداخت با ارزهای رمزپایه خاصی را در شبکه خود از اوایل سال جاری می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید