چرا چین املاک و مستغلات انگلستان را افزایش می دهد؟ RT’s Boom Bust رونق خرید سرمایه گذاران را بررسی می کند – اخبار بازرگانی RT

از آنجا که بیکاری بالا در پی تقاضای خرید همه گیر در خانواده های کروناویروس ، سرمایه گذاران املاک تجاری به دنبال استفاده از افت قیمت ها هستند.

براساس نظرسنجی رویترز از تحلیلگران بازار املاک ، در بریتانیا انتظار می رود که قیمت املاک در سال جاری پنج درصد کاهش یابد. نظرسنجی نشان داد که قیمتها تا پایان سال 2022 بهبود نخواهند یافت. سقوط ماهانه در شاخص قیمت خانه در سراسر کشور در ماه مه 1.7 درصد بود.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده با 6.6 میلیون دلار افزایش یافته و در مجموع 3 هفته به بیش از 16 میلیون نفر رسیده است - RT Business News

در همین حال ، هونگ کونگ و سرزمین اصلی چین با بهره گیری از قیمت های ارزان تر در لندن ، به همان اندازه املاک و مستغلات می توانند خریداری کنند ، براساس گزارشی از کارگزاری Beauchamp Estates مستقر در لندن.

سرمایه گذاران آن مناطق در حال حاضر 15 درصد از معاملات بین المللی خریدار را در مناطق برتر لندن بالای 1.22 میلیون دلار به عهده دارند. آنها همچنین 20 درصد املاک و مستغلات را در آنجا با قیمت بالای 10 میلیون دلار به دست آوردند.

خبر مرتبط  ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح پیش از بیماری همه گیر نخواهد شد - IATA - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=bS9fyyi50l4

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید