چرا فیس بوک فقط داده های شما را اگر اینقدر با ارزش است خریداری نمی کند؟ RT’s Boom Bust به بحث و جدال درباره حریم خصوصی WhatsApp می پردازد – RT Business News

تغییرات اخیر در سیاست حفظ حریم خصوصی WhatsApp ، که کاربران را ملزم می کند داده های خود را با مالک فیس بوک به اشتراک بگذارند یا به طور کلی سیستم عامل را ترک کنند ، خشم بسیاری از کاربران و حتی کارآفرینان فناوری دیگر را به خود جلب کرده است.

روزنامه نگار حقوقی Mollye Barrows از America’s Lawyer به Boom Bust پیوست تا چگونگی استفاده یکی از پیام رسان های محبوب دنیا را از داده های شما و اینکه چرا اساساً به آن نیاز دارد ، تجزیه کند. وی می گوید ، با وجود اینکه شرکت نمی خواهد مستقیماً آن را بیان کند ، برداشت چنین اطلاعات زیادی می تواند برای اهداف تبلیغاتی ضروری باشد.

خبر مرتبط  نه ترامپ و نه بایدن برای حل و فصل تخریب اقتصادی آمریکا - پیتر شیف - RT Business News عصای جادویی را تکان نخواهند داد

https://www.youtube.com/watch؟v=SLyxSkXOcBE

“آنها می گویند که آنها می خواهند از آن به طرق مختلف استفاده کنند – برای کمک به پالایش ، شخصی سازی ، پاسخگویی ، همه این توصیف کنندگان خارق العاده. اما واقعاً چیزهای زیادی نمی گوید ، جز این که آنها داده های ما را می خواهند تا بتوانند بدانند چگونه می توانند به بهترین شکل وارد کتابهای جیبی ما شوند “ او گفت.

خبر مرتبط  فعالیت های اقتصادی روسیه با محدود کردن محدودیت های مربوط به کوروی ویروس روبرو می شود - RT Business News

“چیزی که فکر می کنم واقعی باید اتفاق بیفتد این است که مردم باید بتوانند داده های خود را بفروشند. اگر اینقدر ارزشمند است ، چرا خود ما نمی توانیم از آن استفاده کنیم؟ “ بارو اضافه کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید