چرا تلاش های ایالات متحده برای آسیب رساندن به شرکت های فن آوری چینی “پیشنهادی برای از دست دادن” است – RT Boom Bust بررسی می کند – RT Business News

در حالی که واشنگتن همچنان فشارها را بر شرکت ها و برنامه های فن آوری چینی مانند هواوی ، تیک توک و وی چت افزایش می دهد ، پکن با راه اندازی ابتکار عمل خود در زمینه امنیت داده جهانی پاسخ داده است.

هیلاری فوردویچ از انجمن بازرگانی انگلیس و آمریکا معتقد است ، این طرح که روز سه شنبه توسط دولت چین اعلام شد ، نشانگر این است كه تلاش های دولت ترامپ علیه چین در حال انجام است. با این حال ، این سیاست ها به راحتی نتیجه معکوس می دهند.

خبر مرتبط  اقتصاد چین تقریباً بین 7 درصد در جنگ کورو ویروس فرو می رود - RT Business News

“این در واقع می تواند یک پیشنهاد ضرر و ضرر باشد” او به استناد تجزیه و تحلیل جفرز به بوم بوست گفت. “ممنوعیت چین به این معنی است که بسیاری از تولید کنندگان تراشه های نیمه هادی در ایالات متحده از کار خارج خواهند شد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=ZMsxEE-1k4s

رهبر توسعه توضیح داد كه چین در حال حاضر حتی بیشتر از روغن تراشه های نیمه هادی وارد می كند. ابتکار 10 ساله پکن حاکی از آن است که این کشور 60 درصد تراشه های خود را تا سال 2025 تولید خواهد کرد و اگر آنها طبق برنامه باقی بمانند ، 70 درصد از تراشه های نیمه هادی داخلی را تولید می کنند.

خبر مرتبط  پس انداز کنید! - اخبار تجاری RT

در حالی که تهدید اخیر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، ارزش بازار شرکت نیمه هادی بزرگ چین ، SMIC را فرو ریخت ، سهام آن در طول سال بیش از 50 درصد بیشتر معامله می شود. این به این دلیل است که آنها در حال ساخت هستند “این همه تراشه با سرعت سریع” فوردویچ خاطرنشان کرد ، با توجه به این رونق تولید ، سرمایه گذاری همچنان به چین ادامه دارد.

خبر مرتبط  برو شرق! سرمایه گذاری گیم سرمایه گذاری جیم راجرز در خاور دور و سیبری روسیه - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید