چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده کاهش می یابد – RT Business News

از آنجا که همه گیر COVID-19 همچنان آمریکایی ها را در داخل خانه نگه می دارد ، تقاضای انرژی از دهه 1990 به پایین ترین سطح خود رسیده است.

همه راه بازگشت در ماه آوریل (که ممکن است سالها پیش با سرعتی که چرخه در این روزها حرکت می کند) باشد گزارش داد که در اثر رنج کروناویروس رمان ، که اخیراً نسبت به ایالات متحده شسته شده بود ، باعث شده است که مصرف انرژی این کشور به پایین ترین سطح 16 سال خیره کننده بیفتد. مطابق پادکست NET’s Planet Money، که در آن زمان در مورد این آمار گزارش شده است ، این رقمی بود که به خصوص در مورد چقدر بد اقتصاد داخلی عملکرد خوبی داشت. “” چه مقدار برق کشور استفاده می کند مطابقت دارد با اقتصاد واقعاً از نزدیک در حال رشد است و یا در حال کاهش است. “ گفت کاردیف گارسیا ، یکی از میزبان نمایش ، در تاریخ 13 آوریل نشانگر پادکست “این می تواند به ما بگوید که اقتصاد در زمان واقعی بدتر می شود و همچنین باید به ما بگویید که اقتصاد شروع به بهبودی کرده است.”

اما اکنون ، همانطور که معلوم است ، پایین آمدن 16 سال هیچ چیز نبود. بزرگ نیست. تغییر خرد این هفته ، فاکس بیزنس ، در گزارش مشارکتی آسوشیتدپرس گزارش داد كه مصرف انرژی در سراسر كشور آمریكا در اوایل امسال به پایین ترین میزان باورنکردنی بیش از 30 سال رسیده است. اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده گفت: “این کاهش با تقاضای کمتری برای زغال سنگ سوخته شده برای برق و روغن که در بنزین و سوخت جت تصفیه شده سوخته است ، ایجاد شده است.” همانطور که توسط Fox Business به تعجب افتاد. “این پایین ترین سطح ماهانه از سال 1989 و بیشترین کاهش در داده هایی که از سال 1973 جمع آوری شده است ثبت شده است.”
همچنین در rt.com
این بحران نفت کاملاً صنعت را متحول می کندخبر مرتبط  ثروت میلیاردرهای آمریکایی در طول همه گیری بیش از 3 تریلیون دلار - RT Business News

پیش از تخریب اقتصادی و کاهش تقاضای انرژی که توسط همه گیری های COVID-19 صورت گرفته است ، بزرگترین افت تاریخ ایالات متحده در دسامبر 2001 ثبت شد ، “پس از حملات 11 سپتامبر اقتصاد را شوکه کرد و تقاضای برق کم فشار زمستان را کاهش داد.”

مقدار برق مصرف شده تنها معیار انرژی نیست که شاهد تغییر چشمگیر در این بهار بود؛ راهی که مردم از انرژی استفاده می کردند نیز مشاهده کردند تحول عظیم. “در کره جنوبی ، ایتالیا و کار های مسکونی سیاتل و استفاده از اینترنت مسکونی در طی چند هفته 40 درصد افزایش یافته است.” قد بلند گزارش فوربز در ماه فوریه منتشر شد. “در فرانسه 80 درصد از ترافیک اینترنت اکنون فیس بوک ، یوتیوب و نتفلیکس هستند و ارائه دهندگان متعهد به اطمینان از” نظم و انضباط دیجیتال “هستند.”

در حالی که ارتباط از راه دور یک اختراع جدید و کامل نیست 24 درصد نیروی کار ایالات متحده در سال گذشته از خانه کار کرده است ، “جداسازی coronavirus در حال حاضر این امر را تقویت کرده است و می تواند یک رویداد آبخیز برای اتصال دیجیتال باشد.” فوربس نوشت. همانطور که Oilprice در آن زمان گزارش داد ، “این لژیون های جدید مخابراتی ، کودکان نوپا و خوشحال به تبلت ها و بچه هایی که به طور آنلاین به مدرسه می روند ، پهنای باند زیادی را می خورند. این به بسیاری از خانواده ها در سراسر جهان ترجمه می شود که مبلغ زیادی را برای بسته های اینترنتی و قبض های برق دریافت می کنند ، زیرا ما به آنچه یقین می رود رکود اقتصادی بی رحمانه است ، می پردازیم. “
همچنین در rt.com
آیا رسوبات ایالات متحده تا به حال عصر طلایی دیگری را خواهد دید؟خبر مرتبط  صادرات LNG ایالات متحده بیش از 50 درصد سقوط صادرات - RT Business News

و این فقط نیمی از معادله است ، و طرف دیگر به نظر نمی رسد عالی باشد. در حالی که صاحبان مشاغل با داشتن هزینه نگه داشتن چراغ در دست خود ، جشن می گیرند ، “پس از پاک شدن ویروس و ما با رکود اقتصادی روبرو شدیم ، صاحبخانه ها ممکن است متقاضیان شرکت های بزرگ را به پرداخت هزینه های بالای کارمندان که هنوز از راه دور کار خود را ادامه داده اند ، متقاعد کنند.” می گوید Forbes. طبق گفته JLL ، می توان 20،000 دلار هزینه کرد تا میانگین 150 فوت مربع فضای اداری را برای هر کارگر تنظیم کند. و بسته به شهر شما ، 300 دلار یا بیشتر برای هر کارمند در هر ماه برای اجاره ، به علاوه 50 دلار در هر کارمند در هر ماه لوازم و تنقلات ، و 20 دلار در ماه برای روشن کردن چراغها ، تهویه مطبوع و رایانه ها شارژ می شود. “

اما مهم نیست که چه کسی در این لایحه قرار دارد ، صنعت انرژی در پایان از دست می دهد. تقاضای انرژی کاهش یافته است – راه پایین – و صدها هزار شغل به همراه آن می رود. مطمئناً تقاضای انرژی به ناچار بازگشت خواهد کرد ، اما سؤال این است که آیا منبع انرژی در آینده یکسان خواهد بود؟ در حالی که زانوهای مرگ و میر برای زغال سنگ جهانی و رسوبات آمریكا به گوش می رسد ، بسیاری از رهبران جهان ، چه از بخش دولتی و چه از بخش خصوصی ، به عنوان سرمایه گذاری در انرژی سبز تلاش می كنند. بخش انرژی با ثبات تر در آینده.

خبر مرتبط  فروش اتومبیل های برقی در روسیه در حال رشد است اما دقیقاً جلب توجه نمی کند - RT Business News

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com