چرا بیت کوین ناگهان تمام سودهای امسال را پاک کرد؟ جواب RT’s Boom Bust – اخبار تجاری RT

سقوط بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان با استفاده از سقف بازار ، بیت کوین ، اوایل این هفته میلیون ها دلار از بازار رمزنگاری را از بین برد. RT’s Boom Bust به دنبال دلایل افت شدید است.

پس از شروع قدرتمند 2021 ، وقتی شاهد رکورد زدن بیت کوین به صورت روزانه و حتی ساعتی بودیم ، قیمت ارز رمزپایه با نوسانات وحشی روبرو شده است. در روز جمعه ، این قیمت برای اولین بار در نزدیک به سه هفته به زیر 30،000 دلار سقوط کرد ، اما از آن زمان تاکنون برخی از این ضررها را جبران کرد و روز شنبه با قیمت 31،900 دلار معامله شد.

خبر مرتبط  چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده کاهش می یابد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=HPccvTV2IlI

“چند دلیل وجود دارد که بیت کوین بسیار ناگهانی افت کرده است ،” Christy Ai از RT’s Boom Bust توضیح می دهد. “اولا شما بازار گزینه هایی را دارید که قبلاً بیش از حد گرم می شدند … ثانیاً ، ما خطای مقاومت در برابر مقاومت 35000 رد شده برای بار سوم را داریم.” او گفت.

خبر مرتبط  هشدارهای گسترده گروه صنعت هشدار می دهد که منع گسترده پنبه چینی توسط ایالات متحده می تواند "خرابی" ایجاد کند - RT Business News

کریستی آی خاطرنشان کرد: بیشتر فروش وحشت از طرف معامله گران اهرمی حاصل می شود که باعث تأثیر دومینو در بازار می شوند. وی همچنین اضافه کرد که سرمایه گذاران بزرگتر ممکن است نوسانات اخیر قیمت را بعنوان یک فرصت خرید ببینند ، در حالی که بیشتر و بیشتر بازیکنان بزرگ در وال استریت به سمت بیت کوین سرازیر می شوند تا از آن به عنوان پرچین در برابر اقدامات محرک عظیم استفاده کنند.

خبر مرتبط  سهام هند با افزایش روند رشد اقتصادی اوج گرفت و به بالاترین سطح رسید - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید