چرا این تجمع نفتی دوام نخواهد داشت – اخبار تجاری RT

قیمت های نفت در حالی صعود کرده است که معامله گران معتقدند عمق نابودی تقاضا ممکن است به پایان برسد و اقتصادهایی که دوباره بازگشایی می شوند. اما برخی از تحلیلگران هشدار می دهند که احتمالاً روند نزولی قیمت نفت زودرس است.

قیمت های WTI در اندکی طی یک هفته از 12 دلار به 24 دلار دو برابر شده اند. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد تقاضا از پایین رفته است و از پایین ترین نرخ های اخیر افزایش یافته است. بنزین آمریکا تقاضا دو هفته متوالی افزایش یافته است و از 5.31 میلیون بشکه در روز (Mb / d) در اواسط آوریل به 6.66 mb / d در اول ماه مه رسیده است.

از طرف عرضه ، خاموش به علاوه توافق اوپک + حجم عظیمی از بازار به خود اختصاص داده است. تولید نفت ایالات متحده از پایان ماه مارس 1.1 مگابایت در روز کاهش یافته و در ابتدای ماه مه به زیر 12 مگابایت در روز رسیده است.

“در حالی که فقط دو هفته پیش در سنگ سنگین بود ، همه در مورد قیمت های منفی WTI و سهام سرریز صحبت می کردند ، اکنون می توان خوش بینی را در همه جا حس کرد.” کامرزبانک روز چهارشنبه در یادداشتی نوشت.

خبر مرتبط  اولین تاکسی های خود رانندگی که در خیابان های مسکو در سال 2024 به خیابانها رفتند - RT Business News

افزایش قیمت نفت نشانگر تجمع در بازارهای گسترده اقتصادی است. میانگین صنعتی داو جونز از اواسط ماه مارس نزدیک به 30 درصد افزایش یافته است. بانک مرکزی فدرال رزرو تریلیون دلار به سهام و اوراق قرضه وارد کرده است.
همچنین در rt.com
بازار LNG “IMPLODING” استاما در کنار رونق بازار مالی ، نزدیک به 33 میلیون نفر تقاضای بیکاری کرده اند. مشاغل کوچک در همه جا رو به زوال است. شکاف فزاینده ای بین بازارهای مالی و اقتصاد واقعی وجود دارد ، شکافی که وجود دارد ناپایدار.

در بخش نفت و گاز بازی مشابهی وجود دارد. سهام انرژی از مارس به دست آورده است ، حتی اگر بازار به طرز وحشتناکی افسرده باقی بماند. همانطور که گفته شد ، قیمت نفت همچنان بالا رفته است ، با وجود این که سطح انبارها همچنان پر می شود. WTI زیر 30 دلار برای صنعت نفت مهم نیست چقدر شما آن را خرد می کنید ، اما افزایش شدید قیمت آن از دو هفته پیش سخت است که نادیده گرفته شود.

“ما معتقدیم سرخوشی فعلی در بازار نفت زودرس است ،” Commerzbank هشدار داد. بانک سرمایه گذاری با اشاره به قرارداد WTI در ماه دسامبر که به 33 دلار در هر بشکه در روز سه شنبه رسید ، اعلام کرد که از اینجا صعودی محدود است.

خبر مرتبط  صادرات نفت ونزوئلا در شرایطی که تحریم های ایالات متحده کاهش یافته است به پایین ترین نرخ 77 سال رسیده است - RT Business News

غرق شدن در بازارهای گاز طبیعی ، مانند آنچه که هست ، ممکن است بیش از حد از بین برود. قیمت های گاز طبیعی Nymex در بیشتر سالهای 2020 تاکنون در زیر 2 دلار / MMBtu معامله شد ، اما از اواسط ماه آوریل با بیش از 30 درصد افزایش یافت و به بالاترین نرخ 2.13 دلار در سال گذشته رسید / MMBtu در 5 مه. دلایل این تظاهرات ارتباط بسیاری دارد. خاموش کردن در پرمین ، و انتظار می رود کاهش تولید گازهای همراه ، به علاوه انفجار خط لوله گاز Tetco.

“در حالی که ما اعتقاد داریم که افزایش تولید انتظارات را در این دوره کاهش می دهد و قیمت گاز بالاتر از 1.65 دلار در هر میلی متر میلی متر را نشان می دهد اما جلوی منحنی سه هفته قبل نشان داده شده است ، ما معتقدیم تابستان 2020 NYMEX قیمت گاز بیش از حد است.” گلدمن ساکس در یادداشتی گفت.
همچنین در rt.com
میلیاردر مصری: بافت اشتباه است ، نفت طی 18 ماه 100 دلار خواهد رسیداما تظاهرات برای نفت خیره کننده است. “سوال این نیست که آیا قیمت ها افزایش می یابد ، اما چه زمانی ،” رئیس بازارهای نفتی Bjornar Tonhaugen در بیانیه ای گفت. “[I]تی خیلی زود برای چنین بهبودی است “ Tonhaugen گفت. وی خاطرنشان كرد: تعطیلات به سهولت درخشندگی كمك كرده است ، اما همچنان عدم تعادل وجود دارد. محدودیت های عرضه بیشتر لازم خواهد بود. “احتمالاً قیمت نفت سقوط خواهد کرد زیرا ما در ماه مه حرکت خواهیم کرد تا زمان تعطیل شدن بیشتر معما.” Tonhaugen نتیجه گیری کرد.

خبر مرتبط  آمازون در 2 ایالت آمریكا به دلیل رفتار ناعادلانه با فروشندگان شخص ثالث تحت تحقیقات - گزارش - RT Business News

چندین زخم ماندگار از بحران فعلی وجود خواهد داشت که سالها طول خواهد کشید. “[O]ver موجودی چهار ماهه قبلی با بیش از 1.300mb ساخته شده است ، برخی از عرضه های غیر اوپک خاموش خواهد بود و گروه اوپک + دارای بیش از 8mb / d ظرفیت یدکی خواهد بود. “ Standard Chartered در گزارشی نوشت. “این فراز و نشیب ها احتمالاً قیمت ها را بسیار تحت فشار قرار می دهند.”

از همه مهمتر ، همه گیر جهانی تمام نخواهد شد و اقتصاد جهانی برای بهبودی تلاش خواهد کرد. خطر موج دوم عفونت و خاموشی در سطح اقتصاد واقعی است. “حتی به دنبال از سرگیری تدریجی فعالیت های اقتصادی ، تقاضا ممکن است زیر سال 2019 باقی بماند تا سالهای آینده ،” کامرزبانک گفت.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com