پیشگام شیل ایالات متحده Chesapeake Energy در زیر کوه بدهی می رود – RT Business News

غول fracking Chesapeake Energy در میان افزایش بدهی های شرکت ناشی از سقوط قیمت نفت ، اقدام به ورشکستگی کرده است.

شرکت مستقر در اوکلاهما سیتی گفت که مجبور شده است وارد حمایت از فصل 11 شود زیرا بدهی های 9 میلیارد دلاری آن غیرقابل کنترل بود. این برنامه با وام دهندگان برای کاهش 7 میلیارد دلار بدهی وارد برنامه شده است و گفته است که این روند به طور معمول در روند ورشکستگی ادامه خواهد داد.

“ما به طور بنیادی در حال تنظیم مجدد ساختار سرمایه و تجارت چسپاك برای رفع نقاط ضعف مالی میراثمان و سرمایه گذاری در نقاط قوت عملیاتی اساسی خود هستیم.” داگ لاولر رئیس جمهور و مدیرعامل چساپیک گفت.

“با حذف حدود 7 میلیارد دلار بدهی و پرداختن به تعهدات پیمانکاری میراثی که مانع عملکرد ما شده است ، ما در چساپیک قرار داریم تا بر بستر عملیاتی متنوع ما سرمایه گذاری کند و سابقه اثبات شده ای را برای بهبود سرمایه و کارآیی عملیاتی و برتری فنی به دست آورد.” او اضافه کرد.

خبر مرتبط  وقتی تحلیلگران رسانه به Boom Bust گفتند ، سینمای سینما با انتقام دوباره برمی گردند - RT Business News
همچنین در rt.com
تسلط بر نفت آمریكا به پایان می رسدChesapeake Energy ، یک رهبر صنعت شکست ، از تکنیک های غیر متعارف برای استخراج نفت و گاز از زمین استفاده می کرد. این شرکت در سال 1989 توسط اوبری مک کلندون و تام وارد با سرمایه گذاری 50،000 دلاری اولیه تاسیس شد. این مرکز بر حفاری در نواحی توسعه نیافته اوکلاهما و تگزاس متمرکز شده است ، که عمدتاً حفاری چاههای عمودی سنتی را رها کرده و در عوض از تکنیک های حفاری جانبی استفاده می کند تا گاز طبیعی را از سازند های شیل غیر متعارف آزاد کند. این روش به دلیل تأثیر محیطی مورد بررسی قرار گرفته است.

مهمترین انرژی ، که به ارزش بازار بیش از 37 میلیارد دلار رسیده است ، برای اولین بار در جریان بحران مالی جهانی سال 2008 ، که قیمت انرژی را به ورطه ورقه می فرستد ، مورد اصابت قرار گرفت.

خبر مرتبط  تقاضای طلا 80٪ به عنوان سوخت همه گیر برای امنیت ایمنی سرمایه گذاری می کند - RT Business News

سقوط بهای نفت در سال 2020 در طول همه گیر کوروی ویروس باعث شده است که ذخایر بی رویه نفت و گاز این شرکت در ارزش کاهش یابد و وام گرفتن در برابر این دارایی ها را سخت کند.

چساپیک در سه ماهه اول سال 2020 زیان خالص 8.3 میلیارد دلاری را به خود اختصاص داد. این گزارش همچنین حدود 9.5 میلیارد دلار بدهی بلند مدت و 82 میلیون دلار نقدی را گزارش کرده است.
همچنین در rt.com
شورای جهانی انرژی هشدار می دهد که یک سوم شرکت های انرژی جهانی به دلیل Covid-19 مشاغل خود را باز می کننددر اوایل این ماه ، براساس پرونده های ارائه شده در کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ، چزاپایک 13.5 میلیون دلار از پرداخت بهره را رد کرد. این شرکت قبل از آنکه به طور پیش فرض در نظر گرفته شود ، یک دوره لطف 30 روزه داشته است.

خبر مرتبط  رئیس جمهور اتریش می خواهد Nord Stream 2 تکمیل شود ، می گوید این یک "پروژه تجاری" است و هیچ ارتباطی با حادثه ناوالنی ندارد

قیمت سهام غول انرژی از ژانویه بیش از 93 درصد کاهش یافته است ، از 172 دلار به 11.85 دلار در روز جمعه نزدیک است.

در یک مطالعه منتشر شده توسط شرکت حسابداری جهانی Deloitte در این ماه ، گفته شد که صنعت شیل ایالات متحده وارد دوره ای می شود “فشرده سازی عالی” و می تواند با 300 میلیارد دلار ضرر و موجی از ورشکستگی به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 روبرو شود. در پنج سال گذشته بیش از 200 تولیدکننده نفت آمریکا برای حمایت از ورشکستگی تشکیل پرونده داده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید